INZAZ LINE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Baia Mare, înmatriculată la 14 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- INZAZ LINE S.R.L.
- CUI
- 42773311
- Nr. înmatriculare
- J24/785/2020
- EUID
- ROONRC.J24/785/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- IMAȘULUI, nr. 3, Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Localitate
- Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Cod poștal
- 430434
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SIMANOVSZKY ANDRA MĂDĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 12 din 92 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7111, județul Maramureș, peste 88% dintre firmele clasei. Locul 3.441 din 13.678 în tot județul, și locul 1.887 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 37%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 763.950 lei | 123.540 lei | 5 | 685.458 lei | 413.515 lei | 210.375 lei |
| 2024 | 1.203.473 lei | 40.684 lei | 5 | 541.341 lei | 224.438 lei | 150.168 lei |
| 2023 | 499.842 lei | 112.132 lei | 4 | 567.182 lei | 402.083 lei | 157.519 lei |
| 2022 | 297.395 lei | 13.277 lei | 4 | 142.074 lei | 13.021 lei | 121.473 lei |
| 2021 | 247.446 lei | 107.589 lei | 1 | 124.424 lei | 9.976 lei | 108.196 lei |
| 2020 | 40.620 lei | 15.407 lei | 1 | 19.358 lei | 3.751 lei | 15.607 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 763.950 lei
- Venituri totale
- 868.623 lei
- Cheltuieli totale
- 728.165 lei
- Profit brut
- 140.458 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 123.540 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 209.811 lei
- Active circulante
- 475.647 lei
- Stocuri
- 55.594 lei
- Creanțe
- 404.328 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.725 lei
- Datorii
- 413.515 lei
- Capitaluri
- 210.375 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.203.473 lei
- Venituri totale
- 1.243.263 lei
- Cheltuieli totale
- 1.171.832 lei
- Profit brut
- 71.431 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.684 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 305.998 lei
- Active circulante
- 235.343 lei
- Stocuri
- 17.261 lei
- Creanțe
- 156.174 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.908 lei
- Datorii
- 224.438 lei
- Capitaluri
- 150.168 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 499.842 lei
- Venituri totale
- 499.845 lei
- Cheltuieli totale
- 383.084 lei
- Profit brut
- 116.761 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 112.132 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 343.650 lei
- Active circulante
- 223.532 lei
- Stocuri
- 2.950 lei
- Creanțe
- 201.007 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.575 lei
- Datorii
- 402.083 lei
- Capitaluri
- 157.519 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.395 lei
- Venituri totale
- 297.397 lei
- Cheltuieli totale
- 281.569 lei
- Profit brut
- 15.828 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.277 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.995 lei
- Active circulante
- 132.079 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.210 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130.869 lei
- Datorii
- 13.021 lei
- Capitaluri
- 121.473 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 247.446 lei
- Venituri totale
- 248.335 lei
- Cheltuieli totale
- 138.215 lei
- Profit brut
- 110.120 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 107.589 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.258 lei
- Active circulante
- 112.166 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 110.946 lei
- Datorii
- 9.976 lei
- Capitaluri
- 108.196 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.620 lei
- Venituri totale
- 40.620 lei
- Cheltuieli totale
- 24.725 lei
- Profit brut
- 15.895 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.407 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.358 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.358 lei
- Datorii
- 3.751 lei
- Capitaluri
- 15.607 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 6 cumpărături directe, de la 5 autorități contractante (2021–2024) · valoare însumată de cel mult 521 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES)o atribuire · cel mult 252 mii lei
- R.A. "AEROPORTUL INTERNATIONAL MARAMURES"2 atribuiri · cel mult 199 mii lei
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"DR. CONSTANTIN OPRIS" BAIA MAREo atribuire · cel mult 49 mii lei
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURESo atribuire · cel mult 11 mii lei
- Organizatia de Management al Destinatiei Judetene Maramureso atribuire · cel mult 11 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Mobilier Remiza PSI
50.594,40 lei · R.A. "AEROPORTUL INTERNATIONAL MARAMURES" · CPV 39516000-2 Articole de mobilier (Rev.2)
- Cumpărare directă
Mobilier Remiza PSI
148.172 lei · R.A. "AEROPORTUL INTERNATIONAL MARAMURES" · CPV 39516000-2 Articole de mobilier (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de elaborare SF Incubator de afaceri în județul Maramureș
252.100,85 lei · JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) · CPV 79314000-8 Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Cumpărare directă
Concept interior
10.826,86 lei · Organizatia de Management al Destinatiei Judetene Maramures · CPV 79932000-6 Servicii de arhitectura de interior (Rev.2)
- Cumpărare directă
Studiu privind eficientizarea prin recompartimentare-modificare fluxuri UPU
48.633 lei · SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"DR. CONSTANTIN OPRIS" BAIA MARE · CPV 71220000-6 Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 21 octombrie 2021 și 4 iulie 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului