INTOL TRANSPORT DELIVERY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Onești, înmatriculată la 13 ianuarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- INTOL TRANSPORT DELIVERY S.R.L.
- CUI
- 43549313
- Nr. înmatriculare
- J4/50/2021
- EUID
- ROONRC.J4/50/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 ianuarie 2021
Sediu social
- Adresă
- LALELELOR, nr. 6, bl. 6, sc. F, et. P, ap. 57, Municipiul Onești, Bacău
- Localitate
- Municipiul Onești, Bacău
- Cod poștal
- 601075
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.01.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GABURICI ANATOLIE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bacău; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 41.532 lei | -10.019 lei | 1 | 246.066 lei | 121.090 lei | 124.976 lei |
| 2023 | 149.182 lei | 102.405 lei | 1 | 198.333 lei | 63.338 lei | 134.995 lei |
| 2022 | 47.325 lei | 18.796 lei | 1 | 61.539 lei | 28.949 lei | 32.590 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.532 lei
- Venituri totale
- 41.532 lei
- Cheltuieli totale
- 51.198 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.666 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.019 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 246.066 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 223.318 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.748 lei
- Datorii
- 121.090 lei
- Capitaluri
- 124.976 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 149.182 lei
- Venituri totale
- 149.182 lei
- Cheltuieli totale
- 45.654 lei
- Profit brut
- 103.528 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.405 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 198.333 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 181.786 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.547 lei
- Datorii
- 63.338 lei
- Capitaluri
- 134.995 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.325 lei
- Venituri totale
- 47.325 lei
- Cheltuieli totale
- 28.065 lei
- Profit brut
- 19.260 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.796 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 61.539 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 47.325 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.214 lei
- Datorii
- 28.949 lei
- Capitaluri
- 32.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului