INSANDRI CARGO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Corbu Nou, Comuna Maxineni, înmatriculată la 13 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- INSANDRI CARGO S.R.L.
- CUI
- 41893514
- Nr. înmatriculare
- J2019000898090
- EUID
- ROONRC.J2019000898090
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- PLANTELOR, nr. 18, Sat Corbu Nou, Comuna Maxineni, Brăila
- Localitate
- Sat Corbu Nou, Comuna Maxineni, Brăila
- Cod poștal
- 817091
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 25 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SANDU GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 56 din 425 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Brăila, peste 87% dintre firmele clasei. Locul 1.106 din 6.905 în tot județul, și locul 1.410 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.423.601 lei | 225.560 lei | 3 | 856.797 lei | 393.606 lei | 463.191 lei |
| 2024 | 1.109.798 lei | 79.550 lei | 3 | 691.062 lei | 342.320 lei | 348.742 lei |
| 2023 | 1.201.860 lei | 242.664 lei | 3 | 294.780 lei | 25.589 lei | 269.191 lei |
| 2022 | 964.474 lei | 154.465 lei | 3 | 513.183 lei | 51.874 lei | 461.309 lei |
| 2021 | 788.723 lei | 232.931 lei | 2 | 492.796 lei | 185.951 lei | 306.845 lei |
| 2020 | 350.571 lei | 86.043 lei | 1 | 207.011 lei | 133.098 lei | 73.913 lei |
| 2019 | — | -12.330 lei | — | 140.415 lei | 152.545 lei | -12.130 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.423.601 lei
- Venituri totale
- 1.431.571 lei
- Cheltuieli totale
- 1.163.047 lei
- Profit brut
- 268.524 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 225.560 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 437.237 lei
- Active circulante
- 419.560 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 168.867 lei
- Casa și conturi la bănci
- 250.693 lei
- Datorii
- 393.606 lei
- Capitaluri
- 463.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.109.798 lei
- Venituri totale
- 1.109.798 lei
- Cheltuieli totale
- 998.756 lei
- Profit brut
- 111.042 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.550 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 315.811 lei
- Active circulante
- 375.251 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 69.333 lei
- Casa și conturi la bănci
- 305.918 lei
- Datorii
- 342.320 lei
- Capitaluri
- 348.742 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.201.860 lei
- Venituri totale
- 1.201.860 lei
- Cheltuieli totale
- 949.575 lei
- Profit brut
- 252.285 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 242.664 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 194.111 lei
- Active circulante
- 100.669 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.569 lei
- Datorii
- 25.589 lei
- Capitaluri
- 269.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 964.474 lei
- Venituri totale
- 964.474 lei
- Cheltuieli totale
- 810.009 lei
- Profit brut
- 154.465 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 154.465 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 237.185 lei
- Active circulante
- 275.998 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 126.386 lei
- Casa și conturi la bănci
- 149.612 lei
- Datorii
- 51.874 lei
- Capitaluri
- 461.309 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 788.723 lei
- Venituri totale
- 788.723 lei
- Cheltuieli totale
- 555.792 lei
- Profit brut
- 232.931 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 232.931 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 264.319 lei
- Active circulante
- 228.477 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 101.963 lei
- Casa și conturi la bănci
- 126.514 lei
- Datorii
- 185.951 lei
- Capitaluri
- 306.845 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 350.571 lei
- Venituri totale
- 350.571 lei
- Cheltuieli totale
- 264.528 lei
- Profit brut
- 86.043 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 86.043 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 93.413 lei
- Active circulante
- 113.598 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 67.647 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.951 lei
- Datorii
- 133.098 lei
- Capitaluri
- 73.913 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 12.330 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.330 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.330 lei
- Active imobilizate
- 117.263 lei
- Active circulante
- 23.152 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.965 lei
- Casa și conturi la bănci
- 187 lei
- Datorii
- 152.545 lei
- Capitaluri
- -12.130 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului