INRESTAURO ART S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 13 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- INRESTAURO ART S.R.L.
- CUI
- 40775413
- Nr. înmatriculare
- J40/3291/2019
- EUID
- ROONRC.J40/3291/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- FETEȘTI, nr. 14-16, bl. M9, sc. G, ap. 92, CAMERA 1 (17,99MP), București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Contact
- Telefon
- 0722 742 730
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 8 septembrie 2022. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŞTEFĂNIŢĂ GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 71 din 287 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9003, municipiul București, peste 76% dintre firmele clasei. Locul 64.535 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 148%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 272.326 lei | 170.668 lei | 1 | 243.697 lei | 72.789 lei | 170.908 lei |
| 2024 | 110.000 lei | 42.570 lei | 1 | 113.417 lei | 70.607 lei | 42.810 lei |
| 2023 | 261.886 lei | 202.385 lei | 1 | 215.175 lei | 12.550 lei | 202.625 lei |
| 2022 | 201.500 lei | 130.562 lei | 1 | 152.217 lei | 21.415 lei | 130.802 lei |
| 2021 | 172.000 lei | 96.065 lei | 1 | 97.334 lei | 1.029 lei | 96.305 lei |
| 2020 | 135.178 lei | 39.309 lei | 1 | 49.901 lei | 10.352 lei | 39.549 lei |
| 2019 | 221.823 lei | 111.372 lei | — | 117.845 lei | 6.273 lei | 111.572 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 272.326 lei
- Venituri totale
- 272.326 lei
- Cheltuieli totale
- 98.989 lei
- Profit brut
- 173.337 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 170.668 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.625 lei
- Active circulante
- 239.072 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 120.656 lei
- Casa și conturi la bănci
- 118.416 lei
- Datorii
- 72.789 lei
- Capitaluri
- 170.908 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.000 lei
- Venituri totale
- 110.000 lei
- Cheltuieli totale
- 66.352 lei
- Profit brut
- 43.648 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.570 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.176 lei
- Active circulante
- 103.241 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 103.241 lei
- Datorii
- 70.607 lei
- Capitaluri
- 42.810 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 261.886 lei
- Venituri totale
- 261.898 lei
- Cheltuieli totale
- 56.946 lei
- Profit brut
- 204.952 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 202.385 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 215.175 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 130.435 lei
- Casa și conturi la bănci
- 84.740 lei
- Datorii
- 12.550 lei
- Capitaluri
- 202.625 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 201.500 lei
- Venituri totale
- 201.501 lei
- Cheltuieli totale
- 68.396 lei
- Profit brut
- 133.105 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 130.562 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 152.217 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 149.417 lei
- Datorii
- 21.415 lei
- Capitaluri
- 130.802 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 172.000 lei
- Venituri totale
- 172.005 lei
- Cheltuieli totale
- 73.613 lei
- Profit brut
- 98.392 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 96.065 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 768 lei
- Active circulante
- 96.566 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 96.566 lei
- Datorii
- 1.029 lei
- Capitaluri
- 96.305 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 135.178 lei
- Venituri totale
- 135.178 lei
- Cheltuieli totale
- 94.598 lei
- Profit brut
- 40.580 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.309 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.842 lei
- Active circulante
- 46.059 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 46.059 lei
- Datorii
- 10.352 lei
- Capitaluri
- 39.549 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 221.823 lei
- Venituri totale
- 221.823 lei
- Cheltuieli totale
- 103.797 lei
- Profit brut
- 118.026 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 111.372 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 117.845 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 117.345 lei
- Datorii
- 6.273 lei
- Capitaluri
- 111.572 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului