INRA DENTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 29 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- INRA DENTAL S.R.L.
- CUI
- 49211868
- Nr. înmatriculare
- J40/22895/2023
- EUID
- ROONRC.J40/22895/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- 1 MAI, nr. 15, bl. C3, sc. 1, ap. 15, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 61622
Contact
- Telefon
- 0721 027 420
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 8 februarie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BLAGA CĂTĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.701 din 2.348 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, municipiul București, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 89.745 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 41%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117.245 lei | 64.853 lei | — | 68.591 lei | 4.100 lei | 65.093 lei |
| 2024 | 83.220 lei | 42.614 lei | — | 53.583 lei | 2.805 lei | 51.347 lei |
| 2023 | 14.540 lei | 8.533 lei | — | 11.215 lei | 3.034 lei | 8.733 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.245 lei
- Venituri totale
- 117.245 lei
- Cheltuieli totale
- 37.802 lei
- Profit brut
- 79.443 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.853 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 68.591 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 50.752 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.839 lei
- Datorii
- 4.100 lei
- Capitaluri
- 65.093 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.220 lei
- Venituri totale
- 83.220 lei
- Cheltuieli totale
- 31.332 lei
- Profit brut
- 51.888 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.614 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 53.583 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 53.583 lei
- Datorii
- 2.805 lei
- Capitaluri
- 51.347 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.540 lei
- Venituri totale
- 14.540 lei
- Cheltuieli totale
- 4.423 lei
- Profit brut
- 10.117 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.533 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.215 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.215 lei
- Datorii
- 3.034 lei
- Capitaluri
- 8.733 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului