INOX STEEL MARK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Ștefănești, înmatriculată la 18 ianuarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- INOX STEEL MARK S.R.L.
- CUI
- 49432044
- Nr. înmatriculare
- J3/151/2024
- EUID
- ROONRC.J3/151/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 ianuarie 2024
Sediu social
- Adresă
- CÂMPULUI, nr. 80B, Oraș Ștefănești, Argeș
- Localitate
- Oraș Ștefănești, Argeș
- Cod poștal
- 117715
Contact
- Telefon
- 0746 377 977
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 22 ianuarie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.01.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- RIZEA ALEXANDRU-OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 58 din 62 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4752, județul Argeș, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 18.416 din 20.058 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 85%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.420 lei | 713 lei | — | 5.221 lei | 5.106 lei | 5.072 lei |
| 2024 | 62.479 lei | 4.159 lei | — | 5.185 lei | 5.782 lei | 4.359 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.420 lei
- Venituri totale
- 9.420 lei
- Cheltuieli totale
- 8.571 lei
- Profit brut
- 849 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 713 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.221 lei
- Stocuri
- 1.380 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.841 lei
- Datorii
- 5.106 lei
- Capitaluri
- 5.072 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 62.479 lei
- Venituri totale
- 62.479 lei
- Cheltuieli totale
- 57.567 lei
- Profit brut
- 4.912 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.159 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.185 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.185 lei
- Datorii
- 5.782 lei
- Capitaluri
- 4.359 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2550 · Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului