Sari la conținut
Joi, 3 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

INOX RAILINGS S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Titu, Oraș Titu, înmatriculată la 19 octombrie 2015.

Identitate

Denumire legală
INOX RAILINGS S.R.L.
CUI
35141487
Nr. înmatriculare
J15/732/2015
EUID
ROONRC.J15/732/2015
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
19 octombrie 2015

Sediu social

Adresă
PICTOR NICOLAE GRIGORESCU, nr. 146, CAMERA 1, Loc. Titu, Oraș Titu, Dâmbovița
Localitate
Loc. Titu, Oraș Titu, Dâmbovița
Cod poștal
135500

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 2 ianuarie 2018. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu (reactivat la 5 mai)
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 19.10.2015
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • NEDELCU CARMEN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
137 mii lei02015: 3 mii lei2016: 13 mii lei2017: 27 mii lei2018: 10 mii lei2019: 11 mii lei2020: 18 mii lei2021: 35 mii lei2022: 78 mii lei2023: 137 mii lei2024: 123 mii lei2025: 79 mii lei201520172019202120232025
Rezultat net
18 mii lei0-34 mii lei2015: 1.192 lei2016: -5 mii lei2017: -873 lei2018: -10 mii lei2019: -34 mii lei2020: -31 mii lei2021: -17 mii lei2022: 12 mii lei2023: 15 mii lei2024: 18 mii lei2025: 177 lei201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 44 din 63 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2511, județul Dâmbovița, peste 32% dintre firmele clasei. Locul 7.833 din 10.727 în tot județul, și locul 3.870 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 36%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202578.520 lei177 lei111.021 lei63.849 lei-52.828 lei
2024123.098 lei17.550 lei133.997 lei87.003 lei-53.006 lei
2023136.707 lei14.592 lei112.075 lei82.631 lei-70.556 lei
202278.470 lei12.025 lei117.531 lei102.679 lei-85.148 lei
202134.897 lei-17.410 lei1376 lei97.548 lei-97.172 lei
202018.391 lei-30.797 lei1630 lei80.392 lei-79.762 lei
201910.779 lei-33.960 lei11.247 lei50.212 lei-48.965 lei
20189.739 lei-10.376 lei1439 lei15.444 lei-15.005 lei
201726.874 lei-873 lei15.462 lei10.091 lei-4.629 lei
201612.999 lei-5.148 lei11.842 lei5.598 lei-3.756 lei
20153.288 lei1.192 lei12.229 lei837 lei1.392 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
78.520 lei
Venituri totale
78.520 lei
Cheltuieli totale
77.557 lei
Profit brut
963 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
177 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
11.021 lei
Stocuri
Creanțe
3 lei
Casa și conturi la bănci
11.018 lei
Datorii
63.849 lei
Capitaluri
-52.828 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
123.098 lei
Venituri totale
123.098 lei
Cheltuieli totale
104.316 lei
Profit brut
18.782 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
17.550 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.115 lei
Active circulante
32.882 lei
Stocuri
Creanțe
3 lei
Casa și conturi la bănci
32.879 lei
Datorii
87.003 lei
Capitaluri
-53.006 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
136.707 lei
Venituri totale
136.707 lei
Cheltuieli totale
120.748 lei
Profit brut
15.959 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
14.592 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
2.603 lei
Active circulante
9.472 lei
Stocuri
927 lei
Creanțe
458 lei
Casa și conturi la bănci
8.087 lei
Datorii
82.631 lei
Capitaluri
-70.556 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Reactivată fiscal de ANAF
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑