INOVIS MANAGEMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 22 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- INOVIS MANAGEMENT S.R.L.
- CUI
- 43781231
- Nr. înmatriculare
- J12/886/2021
- EUID
- ROONRC.J12/886/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- DOROBANȚILOR, nr. 76, bl. Y5, sc. 1, et. 4, ap. 13, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400609
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FERENȚ PAUL ANDREI — administrator
- ZUBAȘCU VASILE FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 147 din 711 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Cluj, peste 79% dintre firmele clasei. Locul 14.326 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 86%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 383.700 lei | 272.319 lei | — | 272.559 lei | 0 lei | 272.559 lei |
| 2024 | 205.800 lei | 164.323 lei | — | 250.022 lei | 85.459 lei | 164.563 lei |
| 2023 | 101.300 lei | 83.714 lei | — | 90.107 lei | 6.153 lei | 83.954 lei |
| 2022 | 136.400 lei | 129.101 lei | — | 131.502 lei | 2.201 lei | 129.301 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 383.700 lei
- Venituri totale
- 383.750 lei
- Cheltuieli totale
- 59.561 lei
- Profit brut
- 324.189 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 272.319 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.095 lei
- Active circulante
- 271.464 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 269.827 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.637 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 272.559 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 205.800 lei
- Venituri totale
- 205.824 lei
- Cheltuieli totale
- 10.201 lei
- Profit brut
- 195.623 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 164.323 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.106 lei
- Active circulante
- 247.916 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 166.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.116 lei
- Datorii
- 85.459 lei
- Capitaluri
- 164.563 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.300 lei
- Venituri totale
- 101.300 lei
- Cheltuieli totale
- 1.640 lei
- Profit brut
- 99.660 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.714 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 90.107 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 46.704 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.403 lei
- Datorii
- 6.153 lei
- Capitaluri
- 83.954 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 136.400 lei
- Venituri totale
- 136.400 lei
- Cheltuieli totale
- 3.207 lei
- Profit brut
- 133.193 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 129.101 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 131.502 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 118.237 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.265 lei
- Datorii
- 2.201 lei
- Capitaluri
- 129.301 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 10 cumpărături directe, de la 6 autorități contractante (2023–2024) · valoare însumată de cel mult 285 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Comuna Mesesenii de Jos (Primaria Mesesenii de Jos Jud. Salaj)4 atribuiri · cel mult 111 mii lei
- COMUNA JUCU (PRIMARIA)2 atribuiri · cel mult 74 mii lei
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A.o atribuire · cel mult 50 mii lei
- Comuna Coseiu (Primaria Comunei Coseiu)o atribuire · cel mult 20 mii lei
- Comuna Iclodo atribuire · cel mult 18 mii lei
- COMUNA CASEIUo atribuire · cel mult 12 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă2 loturi
Consultanta in domeniul achizitiilor publice acord cadru Deszapezire
36.000 lei · COMUNA JUCU (PRIMARIA) · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de consultanță în domeniul achizițiilor publice pentru contractul de lucrări CL1
50.000 lei · COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Servicii consultanta achizitie procedura simplificata Construire Pod peste Valea Miții pAghireș
19.000 lei · Comuna Mesesenii de Jos (Primaria Mesesenii de Jos Jud. Salaj) · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice
27.000 lei · Comuna Mesesenii de Jos (Primaria Mesesenii de Jos Jud. Salaj) · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Consultanta in domeniul achizitiilor publice- Co si amenajare spatiu public Piateta
18.000 lei · Comuna Iclod · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 26 octombrie 2023 și 21 octombrie 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului