Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

INNA MAGIC FOOD S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Drobeta-Turnu Severin, înmatriculată la 25 septembrie 2018.

Identitate

Denumire legală
INNA MAGIC FOOD S.R.L.
CUI
39915173
Nr. înmatriculare
J2018000477250
EUID
ROONRC.J2018000477250
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
25 septembrie 2018

Sediu social

Adresă
ORLY, nr. 73, bl. S4, sc. 2, ap. 10, Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți
Localitate
Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți
Cod poștal
220071

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 feb)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 25.09.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • UNTARU MANUELA-GIORGIANA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
878 mii lei02020: 92 mii lei2022: 368 mii lei2023: 515 mii lei2024: 878 mii lei2020202220232024
Rezultat net
180 mii lei02020: 27 mii lei2022: 93 mii lei2023: 180 mii lei2024: 156 mii lei2020202220232024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Mehedinți; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2024877.717 lei156.173 lei3859.265 lei519.791 lei339.474 lei
2023514.638 lei179.609 lei1670.491 lei390.690 lei279.801 lei
2022368.331 lei92.992 lei2179.174 lei78.982 lei100.192 lei
202091.706 lei26.697 lei50.738 lei18.041 lei32.697 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
877.717 lei
Venituri totale
931.892 lei
Cheltuieli totale
749.251 lei
Profit brut
182.641 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
156.173 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
567.634 lei
Active circulante
291.631 lei
Stocuri
45.811 lei
Creanțe
155.445 lei
Casa și conturi la bănci
90.375 lei
Datorii
519.791 lei
Capitaluri
339.474 lei
Capital subscris vărsat
6.000 lei
Număr mediu de salariați
3

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
514.638 lei
Venituri totale
650.176 lei
Cheltuieli totale
447.117 lei
Profit brut
203.059 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
179.609 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
352.436 lei
Active circulante
318.055 lei
Stocuri
49.951 lei
Creanțe
139.471 lei
Casa și conturi la bănci
128.633 lei
Datorii
390.690 lei
Capitaluri
279.801 lei
Capital subscris vărsat
6.000 lei
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
368.331 lei
Venituri totale
395.120 lei
Cheltuieli totale
299.708 lei
Profit brut
95.412 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
92.992 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
50.500 lei
Active circulante
128.674 lei
Stocuri
Creanțe
60.084 lei
Casa și conturi la bănci
68.590 lei
Datorii
78.982 lei
Capitaluri
100.192 lei
Capital subscris vărsat
6.000 lei
Număr mediu de salariați
2

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Contracte publice

  • 8 cumpărături directe, de la 7 autorități contractante (2024) · valoare însumată de cel mult 813 mii lei

Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.

Cei mai mari cumpărători

Ultimele 5 atribuiri

  1. Cumpărare directă

    PACHET ALIMENTAR SI/SAU MASA CALDA PENTRU ELEVI

    68.112 lei · COMUNA VANATORI (PRIMARIA VANATORI) · CPV 55524000-9 Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)

  2. Cumpărare directă

    PACHET ALIMENTAR SI/SAU MASA CALDA PENTRU ELEVI

    113.932,80 lei · COMUNA PUNGHINA · CPV 55524000-9 Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)

  3. Cumpărare directă

    PACHET ALIMENTAR SI/SAU MASA CALDA PENTRU ELEVI

    29.721,60 lei · COMUNA LIVEZILE (CONSILIUL LOCAL LIVEZILE) · CPV 55524000-9 Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)

  4. T4 2020Cumpărare directă nr. DA26521828

    meniuri preșcolari în regim de catering

    12 lei · SCOALA GIMNAZIALA THEODOR COSTESCU · CPV 55524000-9 · Cumparare directa

  5. T4 2020Cumpărare directă nr. DA26534080

    SERVICII DE CATERING SI MASA CALDA PENTRU ELEVI

    10 lei · SCOALA GIMNAZIALA NR.5 · CPV 55524000-9 · Cumparare directa

Clasamentul contractelor publice din Mehedinți

Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 9 octombrie 2024 și 14 octombrie 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  2. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  3. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  4. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  5. 2018

    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑