INK COLOR MEDIA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 21 iunie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- INK COLOR MEDIA SRL
- CUI
- 37804039
- Nr. înmatriculare
- J2017009893407
- EUID
- ROONRC.J2017009893407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 iunie 2017
Sediu social
- Adresă
- CORNĂȚEL, nr. 9-11, bl. C4, et. 1, ap. 5, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 31 ian)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.06.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BICU CRISTIAN-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2.700 din 4.500 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, municipiul București, peste 40% dintre firmele clasei. Locul 78.684 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 112%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175.114 lei | 120.292 lei | 1 | 346.983 lei | 98.594 lei | 248.389 lei |
| 2024 | 82.522 lei | -24.376 lei | 1 | 201.392 lei | 73.293 lei | 128.099 lei |
| 2023 | 133.094 lei | -20.713 lei | 1 | 191.868 lei | 39.394 lei | 152.474 lei |
| 2022 | 235.063 lei | 129.224 lei | 1 | 196.645 lei | 23.458 lei | 173.187 lei |
| 2020 | 53.744 lei | 910 lei | — | 85.395 lei | 17.737 lei | 67.658 lei |
| 2019 | 124.727 lei | 38.704 lei | — | 77.623 lei | 10.875 lei | 66.748 lei |
| 2018 | 106.425 lei | 33.332 lei | — | 31.071 lei | 3.103 lei | 28.044 lei |
| 2017 | 8.908 lei | -5.488 lei | — | 477 lei | 5.765 lei | -5.288 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 175.114 lei
- Venituri totale
- 176.259 lei
- Cheltuieli totale
- 54.292 lei
- Profit brut
- 121.967 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 120.292 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 182.177 lei
- Active circulante
- 164.806 lei
- Stocuri
- 85.969 lei
- Creanțe
- 62.983 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.854 lei
- Datorii
- 98.594 lei
- Capitaluri
- 248.389 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.522 lei
- Venituri totale
- 82.716 lei
- Cheltuieli totale
- 106.305 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.589 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.376 lei
- Active imobilizate
- 174.375 lei
- Active circulante
- 27.017 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.334 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.683 lei
- Datorii
- 73.293 lei
- Capitaluri
- 128.099 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 133.094 lei
- Venituri totale
- 133.312 lei
- Cheltuieli totale
- 152.719 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.407 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.713 lei
- Active imobilizate
- 176.875 lei
- Active circulante
- 14.993 lei
- Stocuri
- 258 lei
- Creanțe
- 7.741 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.994 lei
- Datorii
- 39.394 lei
- Capitaluri
- 152.474 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2025) · valoare însumată de cel mult 26 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- DIRECTIA DE UTILITATI PUBLICE, SALUBRIZARE SI PROTECTIA MEDIULUIo atribuire · cel mult 26 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă
Servicii de decolantare a suprafețelor vitrate ale halei Piața Matache
26.294 lei · DIRECTIA DE UTILITATI PUBLICE, SALUBRIZARE SI PROTECTIA MEDIULUI · CPV 22459100-3 Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din București →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 9 decembrie 2025 și 9 decembrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului