INK AUTO INSURANCE CONSULTING SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Roșu, Comuna Chiajna, înmatriculată la 31 mai 2012.
Identitate
- Denumire legală
- INK AUTO INSURANCE CONSULTING SRL
- CUI
- 30266617
- Nr. înmatriculare
- J23/1517/2012
- EUID
- ROONRC.J23/1517/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 mai 2012
Sediu social
- Adresă
- GLADIOLELOR, nr. 5, bl. 3, sc. 1, ap. 13, Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov
- Localitate
- Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov
- Cod poștal
- 77042
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 1 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.05.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEACŞU RAMONA MAGDALENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2014.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 14.400 lei | 2.895 lei | 1 | 2.952 lei | 43.401 lei | -40.449 lei |
| 2013 | 14.400 lei | -14.793 lei | 5 | 2.982 lei | 37.038 lei | -34.056 lei |
| 2012 | 3.000 lei | -19.463 lei | 3 | 4.426 lei | 23.689 lei | -19.263 lei |
Toți indicatorii
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.400 lei
- Venituri totale
- 14.400 lei
- Cheltuieli totale
- 11.073 lei
- Profit brut
- 3.327 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.895 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.952 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 202 lei
- Datorii
- 43.401 lei
- Capitaluri
- -40.449 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.400 lei
- Venituri totale
- 14.400 lei
- Cheltuieli totale
- 28.761 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.361 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.793 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.982 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 232 lei
- Datorii
- 37.038 lei
- Capitaluri
- -34.056 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.000 lei
- Venituri totale
- 3.000 lei
- Cheltuieli totale
- 22.373 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.373 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.463 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.426 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.676 lei
- Datorii
- 23.689 lei
- Capitaluri
- -19.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Înmatriculare la registrul comerțului