INIS CONT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 29 aprilie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- INIS CONT SRL
- CUI
- 28407064
- Nr. înmatriculare
- J12/1153/2011
- EUID
- ROONRC.J12/1153/2011
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 aprilie 2011
Sediu social
- Adresă
- MĂNĂȘTUR, nr. 78, ap. 79, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Contact
- Telefon
- 0744 570 618
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 ianuarie 2021. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 10 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.04.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NISTOROIU IOANA MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 247 din 742 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, județul Cluj, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 16.126 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 20%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 327.388 lei | 119.397 lei | 1 | 823.789 lei | 703.332 lei | 120.457 lei |
| 2024 | 272.572 lei | 57.815 lei | 1 | 796.724 lei | 377.452 lei | 419.272 lei |
| 2023 | 163.426 lei | -20.166 lei | 1 | 823.042 lei | 461.585 lei | 361.457 lei |
| 2022 | 297.880 lei | 72.821 lei | 1 | 579.712 lei | 198.089 lei | 381.623 lei |
| 2021 | 299.995 lei | 19.840 lei | 1 | 761.969 lei | 232.325 lei | 529.644 lei |
| 2020 | 299.488 lei | 158.331 lei | 1 | 806.032 lei | 296.228 lei | 509.804 lei |
| 2019 | 299.750 lei | 129.570 lei | 2 | 415.610 lei | 37.637 lei | 377.973 lei |
| 2018 | 259.689 lei | 109.911 lei | 2 | 291.848 lei | 24.145 lei | 267.703 lei |
| 2017 | 171.663 lei | 81.044 lei | 1 | 171.074 lei | 13.282 lei | 157.792 lei |
| 2016 | 133.155 lei | 69.017 lei | 1 | 102.964 lei | 6.216 lei | 96.748 lei |
| 2015 | 106.177 lei | 23.427 lei | 1 | 55.417 lei | 3.734 lei | 51.683 lei |
| 2014 | 131.502 lei | 21.650 lei | 1 | 40.131 lei | 11.874 lei | 28.257 lei |
| 2013 | 103.602 lei | 17.289 lei | 1 | 43.607 lei | 37.000 lei | 6.607 lei |
| 2012 | 73.819 lei | -3.411 lei | 1 | 67.975 lei | 78.657 lei | -10.682 lei |
| 2011 | 17.970 lei | -7.571 lei | 1 | 70.121 lei | 77.392 lei | -7.271 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 327.388 lei
- Venituri totale
- 327.525 lei
- Cheltuieli totale
- 204.146 lei
- Profit brut
- 123.379 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.397 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 671.585 lei
- Active circulante
- 152.204 lei
- Stocuri
- 31.494 lei
- Creanțe
- 126.922 lei
- Casa și conturi la bănci
- -6.212 lei
- Datorii
- 703.332 lei
- Capitaluri
- 120.457 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 272.572 lei
- Venituri totale
- 272.986 lei
- Cheltuieli totale
- 212.446 lei
- Profit brut
- 60.540 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.815 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 719.237 lei
- Active circulante
- 77.487 lei
- Stocuri
- 31.494 lei
- Creanțe
- 21.306 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.687 lei
- Datorii
- 377.452 lei
- Capitaluri
- 419.272 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 163.426 lei
- Venituri totale
- 256.189 lei
- Cheltuieli totale
- 273.851 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.662 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.166 lei
- Active imobilizate
- 774.027 lei
- Active circulante
- 49.015 lei
- Stocuri
- 30.945 lei
- Creanțe
- 15.341 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.729 lei
- Datorii
- 461.585 lei
- Capitaluri
- 361.457 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 15 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
Sunt afișate cele mai recente 14 din 18 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.