INHOUSE CONSULTING NETWORK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 19 decembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- INHOUSE CONSULTING NETWORK S.R.L.
- CUI
- 40333012
- Nr. înmatriculare
- J2018018045407
- EUID
- ROONRC.J2018018045407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 decembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- Batiștei, nr. 11, et. 7, ap. 22, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 20931
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.12.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STAICU BOGDAN-CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.641 din 3.713 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, municipiul București, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 77.279 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 185.213 lei | 76.143 lei | 1 | 77.803 lei | 27.733 lei | 50.070 lei |
| 2024 | 173.839 lei | 1.008 lei | 1 | 135.077 lei | 161.150 lei | -26.073 lei |
| 2023 | 219.736 lei | 16.769 lei | 1 | 32.409 lei | 59.491 lei | -27.082 lei |
| 2022 | 171.847 lei | -32.398 lei | 1 | 17.675 lei | 61.526 lei | -43.851 lei |
| 2021 | 163.449 lei | -39.659 lei | 1 | 33.672 lei | 45.125 lei | -11.453 lei |
| 2020 | 53.750 lei | 19.766 lei | 1 | 44.671 lei | 16.464 lei | 28.207 lei |
| 2019 | 30.000 lei | 7.441 lei | — | 7.881 lei | 240 lei | 7.641 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 185.213 lei
- Venituri totale
- 185.234 lei
- Cheltuieli totale
- 94.932 lei
- Profit brut
- 90.302 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.143 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 77.803 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 53.499 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.304 lei
- Datorii
- 27.733 lei
- Capitaluri
- 50.070 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.839 lei
- Venituri totale
- 173.842 lei
- Cheltuieli totale
- 172.099 lei
- Profit brut
- 1.743 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.008 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 135.077 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 119.462 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.615 lei
- Datorii
- 161.150 lei
- Capitaluri
- -26.073 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 219.736 lei
- Venituri totale
- 219.745 lei
- Cheltuieli totale
- 199.782 lei
- Profit brut
- 19.963 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.769 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.409 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.875 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.534 lei
- Datorii
- 59.491 lei
- Capitaluri
- -27.082 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 171.847 lei
- Venituri totale
- 171.852 lei
- Cheltuieli totale
- 202.532 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.680 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.398 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.675 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.879 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.796 lei
- Datorii
- 61.526 lei
- Capitaluri
- -43.851 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 163.449 lei
- Venituri totale
- 163.456 lei
- Cheltuieli totale
- 201.481 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 38.025 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 39.659 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.672 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.601 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.071 lei
- Datorii
- 45.125 lei
- Capitaluri
- -11.453 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.750 lei
- Venituri totale
- 53.754 lei
- Cheltuieli totale
- 32.968 lei
- Profit brut
- 20.786 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.766 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.671 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.171 lei
- Datorii
- 16.464 lei
- Capitaluri
- 28.207 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.000 lei
- Venituri totale
- 30.000 lei
- Cheltuieli totale
- 21.659 lei
- Profit brut
- 8.341 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.441 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.881 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.881 lei
- Datorii
- 240 lei
- Capitaluri
- 7.641 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 31 de cumpărături directe, de la 6 autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 472 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI12 atribuiri · cel mult 271 mii lei
- TEATRUL TINERETULUI METROPOLIS11 atribuiri · cel mult 126 mii lei
- Centrul de proiecte educationale si sportive Bucuresti-Proedus4 atribuiri · cel mult 20 mii lei
- DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4o atribuire · cel mult 20 mii lei
- ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICAo atribuire · cel mult 18 mii lei
- CENTRUL METROPOLITAN DE EDUCATIE SI CULTURA "IOAN I DALLES"2 atribuiri · cel mult 18 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Servicii specifice responsabilului cu protectia datelor cu caracter personal - DPO
1.500 lei · TEATRUL TINERETULUI METROPOLIS · CPV 72322000-8 Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii specifice responsabilului cu protectia datelor cu caracter personal - DPO
14.000 lei · TEATRUL TINERETULUI METROPOLIS · CPV 72322000-8 Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii suport in domeniul achizitiilor publice
38.500 lei · BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii specifice responsabilului cu protectia datelor cu caracter personal - DPO
2.000 lei · TEATRUL TINERETULUI METROPOLIS · CPV 72322000-8 Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii suport in domeniul achizitiilor publice
5.500 lei · BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 6 aprilie 2021 și 3 iulie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5821 · Activități de editare a jocurilor de calculator (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6010 · Activități radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio (CAEN Rev.3)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6110 · Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN Rev.3)
- 6120 · Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 6190 · Alte activități de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului