INGUZ FEHUGABI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 24 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- INGUZ FEHUGABI S.R.L.
- CUI
- 39401938
- Nr. înmatriculare
- J2018001231080
- EUID
- ROONRC.J2018001231080
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- COCORULUI, nr. 4, bl. 215, sc. B, et. 2, ap. 10, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500419
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CEUCA GABRIE-A MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 215 din 347 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Brașov, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 19.927 din 25.588 în tot județul, și locul 8.296 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 21%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53.900 lei | -5.824 lei | 1 | 6.069 lei | 20.687 lei | -14.161 lei |
| 2024 | 68.010 lei | 12.073 lei | 1 | 16.090 lei | 25.057 lei | -8.338 lei |
| 2023 | 28.590 lei | -22.131 lei | 1 | 1.243 lei | 21.654 lei | -20.411 lei |
| 2022 | 22.440 lei | 2.377 lei | 1 | 21.767 lei | 20.047 lei | 1.720 lei |
| 2021 | 14.060 lei | 3.093 lei | 1 | 26.661 lei | 10.831 lei | 15.845 lei |
| 2020 | 7.310 lei | -3.951 lei | — | 21.070 lei | 8.318 lei | 12.752 lei |
| 2019 | 31.784 lei | 16.503 lei | — | 21.661 lei | 4.958 lei | 16.703 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.900 lei
- Venituri totale
- 55.156 lei
- Cheltuieli totale
- 60.428 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.272 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.824 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.069 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.046 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.023 lei
- Datorii
- 20.687 lei
- Capitaluri
- -14.161 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.010 lei
- Venituri totale
- 69.517 lei
- Cheltuieli totale
- 56.749 lei
- Profit brut
- 12.768 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.073 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.090 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.090 lei
- Datorii
- 25.057 lei
- Capitaluri
- -8.338 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.590 lei
- Venituri totale
- 30.168 lei
- Cheltuieli totale
- 51.997 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.829 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.131 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.243 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.243 lei
- Datorii
- 21.654 lei
- Capitaluri
- -20.411 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.440 lei
- Venituri totale
- 33.462 lei
- Cheltuieli totale
- 31.010 lei
- Profit brut
- 2.452 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.377 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.767 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.767 lei
- Datorii
- 20.047 lei
- Capitaluri
- 1.720 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.060 lei
- Venituri totale
- 14.060 lei
- Cheltuieli totale
- 10.967 lei
- Profit brut
- 3.093 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.093 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.661 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 26.661 lei
- Datorii
- 10.831 lei
- Capitaluri
- 15.845 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.310 lei
- Venituri totale
- 13.348 lei
- Cheltuieli totale
- 16.974 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.626 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.951 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.070 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 21.070 lei
- Datorii
- 8.318 lei
- Capitaluri
- 12.752 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.784 lei
- Venituri totale
- 33.858 lei
- Cheltuieli totale
- 16.365 lei
- Profit brut
- 17.493 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.503 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.661 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.660 lei
- Datorii
- 4.958 lei
- Capitaluri
- 16.703 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului