INFINITY FINANCIAL&ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 17 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- INFINITY FINANCIAL&ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 44458485
- Nr. înmatriculare
- J2021010597405
- EUID
- ROONRC.J2021010597405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- MĂRULUI, nr. 45B, sc. A, et. 2, ap. 9, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUMITRAŞCU DORINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2.689 din 3.225 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, municipiul București, peste 17% dintre firmele clasei. Locul 101.397 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 65%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67.848 lei | 38.201 lei | 1 | 36.335 lei | 2.746 lei | 33.999 lei |
| 2024 | 41.180 lei | 1.647 lei | — | 9.500 lei | 313 lei | 9.682 lei |
| 2023 | 51.774 lei | -1.123 lei | — | 9.238 lei | 1.377 lei | 8.062 lei |
| 2022 | 71.113 lei | 29.290 lei | — | 32.800 lei | 3.609 lei | 29.490 lei |
| 2021 | 5.196 lei | 2.645 lei | — | 2.865 lei | 153 lei | 2.845 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.848 lei
- Venituri totale
- 67.848 lei
- Cheltuieli totale
- 22.531 lei
- Profit brut
- 45.317 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.201 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.335 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 33.094 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.241 lei
- Datorii
- 2.746 lei
- Capitaluri
- 33.999 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.180 lei
- Venituri totale
- 41.180 lei
- Cheltuieli totale
- 38.945 lei
- Profit brut
- 2.235 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.647 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 240 lei
- Active circulante
- 9.260 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.885 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.375 lei
- Datorii
- 313 lei
- Capitaluri
- 9.682 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 51.774 lei
- Venituri totale
- 51.774 lei
- Cheltuieli totale
- 51.632 lei
- Profit brut
- 142 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.123 lei
- Active imobilizate
- 817 lei
- Active circulante
- 8.421 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.446 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.975 lei
- Datorii
- 1.377 lei
- Capitaluri
- 8.062 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.113 lei
- Venituri totale
- 71.113 lei
- Cheltuieli totale
- 39.851 lei
- Profit brut
- 31.262 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.290 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.394 lei
- Active circulante
- 31.406 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 31.305 lei
- Casa și conturi la bănci
- 101 lei
- Datorii
- 3.609 lei
- Capitaluri
- 29.490 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.196 lei
- Venituri totale
- 5.196 lei
- Cheltuieli totale
- 2.398 lei
- Profit brut
- 2.798 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.645 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 61 lei
- Active circulante
- 2.804 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.761 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43 lei
- Datorii
- 153 lei
- Capitaluri
- 2.845 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.3)
- 6621 · Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului