INB GENERALUNTERNEHMER SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Crăcăoani, Comuna Crăcăoani, înmatriculată la 14 noiembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- INB GENERALUNTERNEHMER SRL
- CUI
- 36740662
- Nr. înmatriculare
- J27/985/2016
- EUID
- ROONRC.J27/985/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 noiembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- 4, nr. 1, Sat Crăcăoani, Comuna Crăcăoani, Neamț
- Localitate
- Sat Crăcăoani, Comuna Crăcăoani, Neamț
- Cod poștal
- 617145
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 3 ian)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.11.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SĂVOAIA IONUŢ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Neamț; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 200.848 lei | 90.665 lei | 1 | 130.271 lei | 61.628 lei | 68.643 lei |
| 2020 | 148.494 lei | -14.399 lei | 2 | 23.430 lei | 45.452 lei | -22.022 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 2.856 lei | 10.479 lei | -7.623 lei |
| 2016 | — | -998 lei | — | 1.302 lei | 2.100 lei | -798 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200.848 lei
- Venituri totale
- 206.107 lei
- Cheltuieli totale
- 113.422 lei
- Profit brut
- 92.685 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.665 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 130.271 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 130.271 lei
- Datorii
- 61.628 lei
- Capitaluri
- 68.643 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.494 lei
- Venituri totale
- 148.867 lei
- Cheltuieli totale
- 161.780 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.913 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.399 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.430 lei
- Stocuri
- 3.960 lei
- Creanțe
- 19.245 lei
- Casa și conturi la bănci
- 225 lei
- Datorii
- 45.452 lei
- Capitaluri
- -22.022 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.856 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 10.479 lei
- Capitaluri
- -7.623 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 998 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 998 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 998 lei
- Active imobilizate
- 737 lei
- Active circulante
- 565 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 565 lei
- Datorii
- 2.100 lei
- Capitaluri
- -798 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4672 · Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului