IN PLAZA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 10 martie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- IN PLAZA S.R.L.
- CUI
- 35780979
- Nr. înmatriculare
- J2016003594408
- EUID
- ROONRC.J2016003594408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 martie 2016
Sediu social
- Adresă
- CHITILEI, nr. 17, ap. 17, MEZANIN, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 12382
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 24 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.03.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEAGU DUMITRU IONUŢ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 89 din 1.007 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6202, municipiul București, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 14.212 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 36%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.232.148 lei | 197.297 lei | 1 | 1.372.943 lei | 279.519 lei | 1.097.146 lei |
| 2024 | 5.042.857 lei | 720.707 lei | 1 | 1.708.175 lei | 586.104 lei | 1.122.071 lei |
| 2023 | 2.677.705 lei | 231.210 lei | 1 | 807.185 lei | 393.637 lei | 422.064 lei |
| 2022 | 1.555.142 lei | 72.290 lei | 1 | 418.209 lei | 212.395 lei | 205.814 lei |
| 2021 | 603.647 lei | 93.319 lei | 1 | 488.692 lei | 249.906 lei | 238.786 lei |
| 2020 | 462.161 lei | 157.664 lei | 1 | 368.517 lei | 158.997 lei | 209.520 lei |
| 2019 | 81.334 lei | 51.656 lei | — | 131.362 lei | 79.506 lei | 51.856 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.232.148 lei
- Venituri totale
- 3.232.238 lei
- Cheltuieli totale
- 2.996.836 lei
- Profit brut
- 235.402 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 197.297 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 262.430 lei
- Active circulante
- 1.110.513 lei
- Stocuri
- 7.815 lei
- Creanțe
- 243.446 lei
- Casa și conturi la bănci
- 859.252 lei
- Datorii
- 279.519 lei
- Capitaluri
- 1.097.146 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.042.857 lei
- Venituri totale
- 5.086.334 lei
- Cheltuieli totale
- 4.261.845 lei
- Profit brut
- 824.489 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 720.707 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 196.220 lei
- Active circulante
- 1.511.955 lei
- Stocuri
- 28.586 lei
- Creanțe
- 637.044 lei
- Casa și conturi la bănci
- 846.325 lei
- Datorii
- 586.104 lei
- Capitaluri
- 1.122.071 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.677.705 lei
- Venituri totale
- 2.679.512 lei
- Cheltuieli totale
- 2.432.323 lei
- Profit brut
- 247.189 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 231.210 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 243.884 lei
- Active circulante
- 563.301 lei
- Stocuri
- 406 lei
- Creanțe
- 351.858 lei
- Casa și conturi la bănci
- 211.037 lei
- Datorii
- 393.637 lei
- Capitaluri
- 422.064 lei
- Capital subscris vărsat
- 11.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.555.142 lei
- Venituri totale
- 1.558.892 lei
- Cheltuieli totale
- 1.474.539 lei
- Profit brut
- 84.353 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 72.290 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 46.345 lei
- Active circulante
- 371.864 lei
- Stocuri
- 43.934 lei
- Creanțe
- 93.897 lei
- Casa și conturi la bănci
- 234.033 lei
- Datorii
- 212.395 lei
- Capitaluri
- 205.814 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 603.647 lei
- Venituri totale
- 604.580 lei
- Cheltuieli totale
- 506.394 lei
- Profit brut
- 98.186 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 93.319 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 70.522 lei
- Active circulante
- 418.170 lei
- Stocuri
- 108.345 lei
- Creanțe
- 36.573 lei
- Casa și conturi la bănci
- 273.252 lei
- Datorii
- 249.906 lei
- Capitaluri
- 238.786 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 462.161 lei
- Venituri totale
- 475.220 lei
- Cheltuieli totale
- 311.201 lei
- Profit brut
- 164.019 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 157.664 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 92.305 lei
- Active circulante
- 276.212 lei
- Stocuri
- 40.098 lei
- Creanțe
- 16.171 lei
- Casa și conturi la bănci
- 219.943 lei
- Datorii
- 158.997 lei
- Capitaluri
- 209.520 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.334 lei
- Venituri totale
- 81.334 lei
- Cheltuieli totale
- 27.237 lei
- Profit brut
- 54.097 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.656 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 105.416 lei
- Active circulante
- 25.946 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 443 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.503 lei
- Datorii
- 79.506 lei
- Capitaluri
- 51.856 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 23 de cumpărături directe, de la 11 autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 451 mii lei
- un contract atribuit, de la o autoritate contractantă (2024) · valoare însumată de cel mult 1,1 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- COMUNA TARGSORU VECHIo atribuire · cel mult 1,1 mil. lei
- MINISTERUL CULTURII3 atribuiri · cel mult 194 mii lei
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASUTA DE TURTA DULCE4 atribuiri · cel mult 77 mii lei
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN CONSTANTA5 atribuiri · cel mult 37 mii lei
- Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol2 atribuiri · cel mult 37 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA TUDOR ARGHEZI NAVODARIo atribuire · cel mult 32 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Materiale și bunuri pentru promovare și susținerea activităților din cadru grantului
31.806,11 lei · SCOALA GIMNAZIALA TUDOR ARGHEZI NAVODARI · CPV 44423000-1 Diverse articole (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
Servicii de furnizare licențe software management proiecte
181.000 lei · MINISTERUL CULTURII · CPV 48451000-4 Pachete software de planificare a resurselor intreprinderii (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
Servicii de furnizare licențe software management proiecte
6.700 lei · MINISTERUL CULTURII · CPV 48451000-4 Pachete software de planificare a resurselor intreprinderii (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
Servicii de furnizare licențe software management proiecte
6.700 lei · MINISTERUL CULTURII · CPV 48451000-4 Pachete software de planificare a resurselor intreprinderii (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
2.000 lei · GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASUTA DE TURTA DULCE · CPV 72413000-8 Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 4 februarie 2021 și 28 mai 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.3)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.3)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului