IMPEX ATTICIA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 10 noiembrie 1994.
Identitate
- Denumire legală
- IMPEX ATTICIA SRL
- CUI
- 6689614
- Nr. înmatriculare
- J1994002914351
- EUID
- ROONRC.J1994002914351
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 noiembrie 1994
Sediu social
- Adresă
- Str. ARISTIDE DEMETRIADE, nr. 19, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 1900
Contact
- Telefon
- 0256 284 890
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.12.1994
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- COTOJMAN ARON — administrator
- MARINESCU MIRCEA MARIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 149 din 357 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Timiș, peste 59% dintre firmele clasei. Locul 16.218 din 31.251 în tot județul, și locul 5.128 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 216.991 lei | 8.932 lei | 3 | 70.398 lei | 68.736 lei | 1.662 lei |
| 2024 | 210.763 lei | 2.999 lei | 4 | 56.087 lei | 63.358 lei | -7.271 lei |
| 2023 | 160.455 lei | -6.970 lei | 4 | 46.575 lei | 56.844 lei | -10.269 lei |
| 2022 | 140.280 lei | -8.241 lei | 3 | 42.629 lei | 45.928 lei | -3.299 lei |
| 2021 | 131.841 lei | -1.479 lei | 4 | 44.439 lei | 39.496 lei | 4.943 lei |
| 2020 | 136.580 lei | -1.514 lei | 4 | 42.533 lei | 36.112 lei | 6.421 lei |
| 2019 | 126.840 lei | -6.010 lei | 4 | 47.138 lei | 39.203 lei | 7.935 lei |
| 2018 | 128.494 lei | 12.645 lei | 4 | 46.578 lei | 32.633 lei | 13.945 lei |
| 2017 | 112.009 lei | 63 lei | 4 | 29.478 lei | 28.178 lei | 1.300 lei |
| 2016 | 99.574 lei | 895 lei | 4 | 25.055 lei | 23.818 lei | 1.237 lei |
| 2015 | 91.135 lei | 5.909 lei | 3 | 22.852 lei | 7.041 lei | 15.811 lei |
| 2014 | 83.757 lei | -1.809 lei | 4 | 16.757 lei | 6.855 lei | 9.902 lei |
| 2013 | 91.204 lei | 2.370 lei | 4 | 16.953 lei | 5.242 lei | 11.711 lei |
| 2012 | 92.021 lei | -2.143 lei | 4 | 12.913 lei | 3.572 lei | 9.341 lei |
| 2011 | 94.863 lei | 3.387 lei | 4 | 18.633 lei | 7.185 lei | 11.484 lei |
| 2010 | 88.420 lei | 2.734 lei | 4 | 16.056 lei | 7.958 lei | 8.098 lei |
| 2009 | 88.821 lei | 3.711 lei | 4 | 12.401 lei | 8.018 lei | 4.383 lei |
| 2008 | 84.283 lei | -1.822 lei | 5 | 8.457 lei | 7.785 lei | 672 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 216.991 lei
- Venituri totale
- 216.991 lei
- Cheltuieli totale
- 205.925 lei
- Profit brut
- 11.066 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.932 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 70.398 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25.163 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.235 lei
- Datorii
- 68.736 lei
- Capitaluri
- 1.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 210.763 lei
- Venituri totale
- 210.764 lei
- Cheltuieli totale
- 205.657 lei
- Profit brut
- 5.107 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.999 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 56.087 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28.426 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.661 lei
- Datorii
- 63.358 lei
- Capitaluri
- -7.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 160.455 lei
- Venituri totale
- 160.458 lei
- Cheltuieli totale
- 165.842 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.384 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.970 lei
- Active imobilizate
- 939 lei
- Active circulante
- 45.636 lei
- Stocuri
- 1.020 lei
- Creanțe
- 25.651 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.965 lei
- Datorii
- 56.844 lei
- Capitaluri
- -10.269 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.