Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

IMO MIX MARKET S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mădăraș, Comuna Mădăraș, înmatriculată la 26 octombrie 2018.

Identitate

Denumire legală
IMO MIX MARKET S.R.L.
CUI
40063814
Nr. înmatriculare
J2018001618269
EUID
ROONRC.J2018001618269
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
26 octombrie 2018

Sediu social

Adresă
nr. 113, Sat Mădăraș, Comuna Mădăraș, Mureș

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 feb)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 26.10.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • NAGY EDITH — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
1,0 mil. lei02018: 33 mii lei2019: 317 mii lei2020: 330 mii lei2021: 587 mii lei2022: 837 mii lei2023: 1,0 mil. lei2024: 965 mii lei2025: 915 mii lei20182019202020212022202320242025
Rezultat net
44 mii lei0-34 mii lei2018: -2 mii lei2019: 8 mii lei2020: -34 mii lei2021: -9 mii lei2022: 36 mii lei2023: 44 mii lei2024: 25 mii lei2025: 22 mii lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 227 din 729 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Mureș, peste 69% dintre firmele clasei. Locul 3.621 din 16.897 în tot județul, și locul 4.316 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 5%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025914.521 lei22.450 lei2305.950 lei216.842 lei91.020 lei
2024964.958 lei25.269 lei2370.982 lei303.085 lei68.569 lei
20231.040.680 lei43.944 lei2344.045 lei300.744 lei43.301 lei
2022837.074 lei35.710 lei1363.593 lei364.237 lei-644 lei
2021586.751 lei-8.836 lei2294.036 lei330.389 lei-36.353 lei
2020329.789 lei-33.598 lei2327.930 lei355.447 lei-27.517 lei
2019317.142 lei7.924 lei1140.366 lei134.286 lei6.080 lei
201832.990 lei-2.044 lei117.559 lei19.403 lei-1.844 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
914.521 lei
Venituri totale
1.040.634 lei
Cheltuieli totale
1.011.605 lei
Profit brut
29.029 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
22.450 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.187 lei
Active circulante
304.763 lei
Stocuri
226.158 lei
Creanțe
42.723 lei
Casa și conturi la bănci
35.882 lei
Datorii
216.842 lei
Capitaluri
91.020 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
964.958 lei
Venituri totale
972.306 lei
Cheltuieli totale
941.882 lei
Profit brut
30.424 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
25.269 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
678 lei
Active circulante
370.304 lei
Stocuri
354.423 lei
Creanțe
12.093 lei
Casa și conturi la bănci
3.788 lei
Datorii
303.085 lei
Capitaluri
68.569 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.040.680 lei
Venituri totale
1.056.330 lei
Cheltuieli totale
1.004.449 lei
Profit brut
51.881 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
43.944 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
867 lei
Active circulante
343.178 lei
Stocuri
277.201 lei
Creanțe
9.120 lei
Casa și conturi la bănci
56.857 lei
Datorii
300.744 lei
Capitaluri
43.301 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
837.074 lei
Venituri totale
847.443 lei
Cheltuieli totale
802.232 lei
Profit brut
45.211 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
35.710 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.056 lei
Active circulante
362.537 lei
Stocuri
311.032 lei
Creanțe
19.809 lei
Casa și conturi la bănci
31.696 lei
Datorii
364.237 lei
Capitaluri
-644 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
586.751 lei
Venituri totale
616.877 lei
Cheltuieli totale
620.603 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
3.726 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
8.836 lei
Active imobilizate
1.245 lei
Active circulante
292.791 lei
Stocuri
265.542 lei
Creanțe
16.055 lei
Casa și conturi la bănci
11.194 lei
Datorii
330.389 lei
Capitaluri
-36.353 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
329.789 lei
Venituri totale
352.021 lei
Cheltuieli totale
384.082 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
32.061 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
33.598 lei
Active imobilizate
1.434 lei
Active circulante
326.496 lei
Stocuri
287.314 lei
Creanțe
23.535 lei
Casa și conturi la bănci
15.647 lei
Datorii
355.447 lei
Capitaluri
-27.517 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
317.142 lei
Venituri totale
323.156 lei
Cheltuieli totale
312.001 lei
Profit brut
11.155 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
7.924 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
140.366 lei
Stocuri
139.684 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
682 lei
Datorii
134.286 lei
Capitaluri
6.080 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
32.990 lei
Venituri totale
32.990 lei
Cheltuieli totale
34.704 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
1.714 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
2.044 lei
Active imobilizate
Active circulante
17.559 lei
Stocuri
16.869 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
690 lei
Datorii
19.403 lei
Capitaluri
-1.844 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  2. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  3. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  4. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  5. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  6. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  7. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  8. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  9. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului