IMM SERVICII DE REDACTARE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 29 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- IMM SERVICII DE REDACTARE S.R.L.
- CUI
- 38756053
- Nr. înmatriculare
- J2018001075402
- EUID
- ROONRC.J2018001075402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- AVRAM PĂCURARU, nr. 27, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TOMICI EMIL - ȘTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -468 lei | 0 | 52.806 lei | 0 lei | 52.806 lei |
| 2024 | 43.300 lei | -13.123 lei | 3 | 53.274 lei | 0 lei | 53.274 lei |
| 2023 | 280.000 lei | 59.234 lei | 4 | 94.347 lei | 27.950 lei | 66.397 lei |
| 2022 | 299.000 lei | 171.403 lei | 4 | 591.313 lei | 24.150 lei | 567.163 lei |
| 2020 | 299.000 lei | 150.394 lei | 5 | 451.342 lei | 14.445 lei | 436.897 lei |
| 2019 | 295.000 lei | 168.492 lei | 3 | 294.623 lei | 8.120 lei | 286.503 lei |
| 2018 | 295.000 lei | 117.811 lei | 6 | 131.429 lei | 13.418 lei | 118.011 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 468 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 468 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 468 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.806 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.413 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.393 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 52.806 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.300 lei
- Venituri totale
- 43.300 lei
- Cheltuieli totale
- 56.362 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.062 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.123 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 53.274 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.854 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.420 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 53.274 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 280.000 lei
- Venituri totale
- 280.000 lei
- Cheltuieli totale
- 217.966 lei
- Profit brut
- 62.034 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.234 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 94.347 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 26.313 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.034 lei
- Datorii
- 27.950 lei
- Capitaluri
- 66.397 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului