ILIEȘI DANYTRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Darabani, înmatriculată la 5 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ILIEȘI DANYTRANS S.R.L.
- CUI
- 46421431
- Nr. înmatriculare
- J2022000476074
- EUID
- ROONRC.J2022000476074
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- 1 DECEMBRIE, nr. 213, sc. B, et. 1, ap. 3, Oraș Darabani, Botoșani
- Localitate
- Oraș Darabani, Botoșani
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 6 aug)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ILIEȘI DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Botoșani; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 158.619 lei | -54.035 lei | 2 | 226.852 lei | 125.205 lei | 101.647 lei |
| 2023 | 206.229 lei | 63.997 lei | 2 | 109.709 lei | 18.024 lei | 91.685 lei |
| 2022 | 84.201 lei | 27.533 lei | 2 | 46.691 lei | 19.003 lei | 27.688 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 158.619 lei
- Venituri totale
- 158.619 lei
- Cheltuieli totale
- 211.257 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 52.638 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 54.035 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 226.852 lei
- Stocuri
- 5 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 226.847 lei
- Datorii
- 125.205 lei
- Capitaluri
- 101.647 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 206.229 lei
- Venituri totale
- 206.229 lei
- Cheltuieli totale
- 140.239 lei
- Profit brut
- 65.990 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63.997 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 109.709 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 100.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.709 lei
- Datorii
- 18.024 lei
- Capitaluri
- 91.685 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.201 lei
- Venituri totale
- 84.201 lei
- Cheltuieli totale
- 55.843 lei
- Profit brut
- 28.358 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.533 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 46.691 lei
- Stocuri
- 3.151 lei
- Creanțe
- 5.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.137 lei
- Datorii
- 19.003 lei
- Capitaluri
- 27.688 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.3)
- 4623 · Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului