IDIAB MEDICAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 30 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- IDIAB MEDICAL S.R.L.
- CUI
- 46752753
- Nr. înmatriculare
- J8/2770/2022
- EUID
- ROONRC.J8/2770/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 august 2022
Sediu social
- Adresă
- CARPAȚILOR, nr. 21, bl. 4, LOT 2, CABINET 1, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
Contact
- Telefon
- 0745 177 080
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 31 ianuarie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TÎGÎRÎȘ ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 76 din 150 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8690, județul Brașov, peste 50% dintre firmele clasei. Locul 17.225 din 25.588 în tot județul, și locul 4.175 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101.650 lei | -41.975 lei | 3 | 203.600 lei | 177.241 lei | -111.389 lei |
| 2024 | 79.700 lei | -48.004 lei | 2 | 247.194 lei | 150.243 lei | -69.413 lei |
| 2023 | — | -19.550 lei | 1 | 275.150 lei | 299.988 lei | -21.410 lei |
| 2022 | — | -2.060 lei | — | 140 lei | 2.000 lei | -1.860 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.650 lei
- Venituri totale
- 130.266 lei
- Cheltuieli totale
- 172.241 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.975 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.975 lei
- Active imobilizate
- 182.224 lei
- Active circulante
- 21.376 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 21.376 lei
- Datorii
- 177.241 lei
- Capitaluri
- -111.389 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.700 lei
- Venituri totale
- 113.320 lei
- Cheltuieli totale
- 161.324 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 48.004 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.004 lei
- Active imobilizate
- 220.074 lei
- Active circulante
- 27.120 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 23.050 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.070 lei
- Datorii
- 150.243 lei
- Capitaluri
- -69.413 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 19.550 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.550 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.550 lei
- Active imobilizate
- 260.009 lei
- Active circulante
- 15.141 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.141 lei
- Datorii
- 299.988 lei
- Capitaluri
- -21.410 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului