IDEAL SCORPIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Hunedoara, înmatriculată la 16 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- IDEAL SCORPIONS S.R.L.
- CUI
- 45648836
- Nr. înmatriculare
- J20/230/2022
- EUID
- ROONRC.J20/230/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- DACIA, nr. 6E, Municipiul Hunedoara, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Hunedoara, Hunedoara
- Cod poștal
- 331042
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANTOHI ALINA-SORINA — administrator
- BUMBARU STELIAN-DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 80 din 165 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Hunedoara, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 3.660 din 10.481 în tot județul, și locul 2.458 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 313.789 lei | -45.569 lei | 2 | 209.992 lei | 213.716 lei | -3.724 lei |
| 2024 | 293.399 lei | -14.969 lei | 3 | 124.294 lei | 82.449 lei | 41.845 lei |
| 2023 | 297.555 lei | 56.574 lei | 2 | 100.009 lei | 43.195 lei | 56.814 lei |
| 2022 | 189.108 lei | 81.734 lei | 3 | 113.687 lei | 31.753 lei | 81.934 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 313.789 lei
- Venituri totale
- 313.789 lei
- Cheltuieli totale
- 359.358 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.569 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.569 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 209.992 lei
- Stocuri
- 190.628 lei
- Creanțe
- 18.567 lei
- Casa și conturi la bănci
- 797 lei
- Datorii
- 213.716 lei
- Capitaluri
- -3.724 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 293.399 lei
- Venituri totale
- 293.399 lei
- Cheltuieli totale
- 298.184 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.785 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.969 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 124.294 lei
- Stocuri
- 115.177 lei
- Creanțe
- 7.735 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.382 lei
- Datorii
- 82.449 lei
- Capitaluri
- 41.845 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.555 lei
- Venituri totale
- 308.855 lei
- Cheltuieli totale
- 249.107 lei
- Profit brut
- 59.748 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.574 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 100.009 lei
- Stocuri
- 70.347 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 29.662 lei
- Datorii
- 43.195 lei
- Capitaluri
- 56.814 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 189.108 lei
- Venituri totale
- 192.808 lei
- Cheltuieli totale
- 108.904 lei
- Profit brut
- 83.904 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.734 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 113.687 lei
- Stocuri
- 86.446 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 27.241 lei
- Datorii
- 31.753 lei
- Capitaluri
- 81.934 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului