ICON GROUP SM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 30 august 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ICON GROUP SM S.R.L.
- CUI
- 48703544
- Nr. înmatriculare
- J17/1322/2023
- EUID
- ROONRC.J17/1322/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 august 2023
Sediu social
- Adresă
- SATURN, nr. 16, bl. D2, sc. 1, et. 3, ap. 13, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.08.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- FRUNZĂ SABIN — administrator
- FRUNZĂ SORINA-ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 69 din 123 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Galați, peste 45% dintre firmele clasei. Locul 8.845 din 13.829 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 106%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 111.849 lei | 42.009 lei | — | 53.470 lei | 6.705 lei | 46.765 lei |
| 2024 | 54.413 lei | 30.161 lei | 1 | 43.411 lei | 8.655 lei | 34.756 lei |
| 2023 | 39.541 lei | 4.395 lei | 1 | 21.946 lei | 17.351 lei | 4.595 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.849 lei
- Venituri totale
- 111.849 lei
- Cheltuieli totale
- 62.773 lei
- Profit brut
- 49.076 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.009 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.512 lei
- Active circulante
- 48.958 lei
- Stocuri
- 450 lei
- Creanțe
- 1.606 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.902 lei
- Datorii
- 6.705 lei
- Capitaluri
- 46.765 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.413 lei
- Venituri totale
- 61.627 lei
- Cheltuieli totale
- 26.719 lei
- Profit brut
- 34.908 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.161 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.866 lei
- Active circulante
- 36.545 lei
- Stocuri
- 450 lei
- Creanțe
- 1.889 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.206 lei
- Datorii
- 8.655 lei
- Capitaluri
- 34.756 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.541 lei
- Venituri totale
- 39.541 lei
- Cheltuieli totale
- 34.758 lei
- Profit brut
- 4.783 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.395 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85 lei
- Active circulante
- 21.861 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 21.861 lei
- Datorii
- 17.351 lei
- Capitaluri
- 4.595 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului