Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

ICE Z & K S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sfântu Gheorghe, înmatriculată la 26 noiembrie 2014.

Identitate

Denumire legală
ICE Z & K S.R.L.
CUI
33844243
Nr. înmatriculare
J14/259/2014
EUID
ROONRC.J14/259/2014
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
26 noiembrie 2014

Sediu social

Adresă
LÁZÁR MIHÁLY, bl. 63, sc. D, ap. 5, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
Localitate
Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
Cod poștal
520024

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 oct)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 26.11.2014
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • HADNAGY KINGA — administrator
  • KERTÉSZ ZOLTÁN-ATTILA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
342 mii lei02015: 9 mii lei2016: 136 mii lei2017: 342 mii lei2018: 321 mii lei2019: 335 mii lei2020: 52 mii lei2021: 128 mii lei2022: 4 mii lei2023: 92 mii lei2024: 3 mii lei2025: 13 mii lei201520172019202120232025
Rezultat net
47 mii lei0-45 mii lei2015: -19 mii lei2016: 1.488 lei2017: 3 mii lei2018: 14 mii lei2019: -1.031 lei2020: -45 mii lei2021: 47 mii lei2022: 659 lei2023: -8 mii lei2024: -44 mii lei2025: -10 mii lei201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 50 din 53 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Covasna, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 4.199 din 4.547 în tot județul, și locul 2.046 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 305%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202513.000 lei-9.831 lei115.844 lei72.163 lei-56.319 lei
20243.211 lei-44.221 lei12.624 lei49.112 lei-46.488 lei
202391.743 lei-7.897 lei119.109 lei21.376 lei-2.267 lei
20223.620 lei659 lei05.478 lei34.166 lei5.630 lei
2021127.705 lei46.522 lei011.179 lei40.526 lei4.971 lei
202051.832 lei-44.928 lei13.319 lei81.778 lei-41.551 lei
2019334.503 lei-1.031 lei440.252 lei75.726 lei3.377 lei
2018320.542 lei14.338 lei428.984 lei77.260 lei4.408 lei
2017342.149 lei2.904 lei482.358 lei141.319 lei-9.930 lei
2016135.778 lei1.488 lei388.241 lei161.420 lei-12.833 lei
20159.306 lei-19.321 lei349.655 lei121.942 lei-14.321 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
13.000 lei
Venituri totale
13.000 lei
Cheltuieli totale
22.831 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
9.831 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
9.831 lei
Active imobilizate
Active circulante
15.844 lei
Stocuri
648 lei
Creanțe
593 lei
Casa și conturi la bănci
14.603 lei
Datorii
72.163 lei
Capitaluri
-56.319 lei
Capital subscris vărsat
5.000 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
3.211 lei
Venituri totale
3.211 lei
Cheltuieli totale
47.432 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
44.221 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
44.221 lei
Active imobilizate
0 lei
Active circulante
2.624 lei
Stocuri
648 lei
Creanțe
249 lei
Casa și conturi la bănci
1.727 lei
Datorii
49.112 lei
Capitaluri
-46.488 lei
Capital subscris vărsat
5.000 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
91.743 lei
Venituri totale
91.743 lei
Cheltuieli totale
98.723 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
6.980 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
7.897 lei
Active imobilizate
0 lei
Active circulante
19.109 lei
Stocuri
647 lei
Creanțe
2 lei
Casa și conturi la bănci
18.460 lei
Datorii
21.376 lei
Capitaluri
-2.267 lei
Capital subscris vărsat
5.000 lei
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
3.620 lei
Venituri totale
5.869 lei
Cheltuieli totale
5.080 lei
Profit brut
789 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
659 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
0 lei
Active circulante
5.478 lei
Stocuri
2.183 lei
Creanțe
287 lei
Casa și conturi la bănci
3.008 lei
Datorii
34.166 lei
Capitaluri
5.630 lei
Capital subscris vărsat
5.000 lei
Număr mediu de salariați
0

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
127.705 lei
Venituri totale
181.035 lei
Cheltuieli totale
133.883 lei
Profit brut
47.152 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
46.522 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
0 lei
Active circulante
11.179 lei
Stocuri
3.996 lei
Creanțe
2 lei
Casa și conturi la bănci
7.181 lei
Datorii
40.526 lei
Capitaluri
4.971 lei
Capital subscris vărsat
5.000 lei
Număr mediu de salariați
0

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
51.832 lei
Venituri totale
67.155 lei
Cheltuieli totale
111.565 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
44.410 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
44.928 lei
Active imobilizate
1.058 lei
Active circulante
2.261 lei
Stocuri
1.777 lei
Creanțe
-204 lei
Casa și conturi la bănci
688 lei
Datorii
81.778 lei
Capitaluri
-41.551 lei
Capital subscris vărsat
5.000 lei
Număr mediu de salariați
1

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
334.503 lei
Venituri totale
407.457 lei
Cheltuieli totale
405.142 lei
Profit brut
2.315 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
1.031 lei
Active imobilizate
1.185 lei
Active circulante
39.067 lei
Stocuri
34.430 lei
Creanțe
27 lei
Casa și conturi la bănci
4.610 lei
Datorii
75.726 lei
Capitaluri
3.377 lei
Capital subscris vărsat
5.000 lei
Număr mediu de salariați
4

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
320.542 lei
Venituri totale
401.881 lei
Cheltuieli totale
384.338 lei
Profit brut
17.543 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
14.338 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.651 lei
Active circulante
27.333 lei
Stocuri
16.687 lei
Creanțe
541 lei
Casa și conturi la bănci
10.105 lei
Datorii
77.260 lei
Capitaluri
4.408 lei
Capital subscris vărsat
5.000 lei
Număr mediu de salariați
4

2017 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
342.149 lei
Venituri totale
449.871 lei
Cheltuieli totale
443.545 lei
Profit brut
6.326 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.904 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
20.899 lei
Active circulante
61.459 lei
Stocuri
21.118 lei
Creanțe
6.844 lei
Casa și conturi la bănci
33.497 lei
Datorii
141.319 lei
Capitaluri
-9.930 lei
Capital subscris vărsat
5.000 lei
Număr mediu de salariați
4

2016 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
135.778 lei
Venituri totale
195.009 lei
Cheltuieli totale
192.163 lei
Profit brut
2.846 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.488 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
21.280 lei
Active circulante
66.961 lei
Stocuri
55.971 lei
Creanțe
5.068 lei
Casa și conturi la bănci
5.922 lei
Datorii
161.420 lei
Capitaluri
-12.833 lei
Capital subscris vărsat
5.000 lei
Număr mediu de salariați
3

2015 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
9.306 lei
Venituri totale
18.778 lei
Cheltuieli totale
37.820 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
19.042 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
19.321 lei
Active imobilizate
16.673 lei
Active circulante
32.982 lei
Stocuri
24.472 lei
Creanțe
5.696 lei
Casa și conturi la bănci
2.814 lei
Datorii
121.942 lei
Capitaluri
-14.321 lei
Capital subscris vărsat
5.000 lei
Număr mediu de salariați
3

Activități autorizate (CAEN)

  • 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Înmatriculare la registrul comerțului