ICE CASHBOOK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 11 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ICE CASHBOOK S.R.L.
- CUI
- 40762626
- Nr. înmatriculare
- J40/3165/2019
- EUID
- ROONRC.J40/3165/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- TACHE IONESCU, nr. 8A, sc. A, et. 8, ap. 24, CAMERA 1, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 21 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHEAŢĂ FLORICA-MARIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 144 din 168 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6492, municipiul București, peste 15% dintre firmele clasei. Locul 100.967 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 59%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69.597 lei | -17.240 lei | 1 | 1.786.248 lei | 1.146.772 lei | 639.476 lei |
| 2024 | 170.119 lei | 48.738 lei | 1 | 1.714.014 lei | 1.057.297 lei | 656.717 lei |
| 2023 | 341.836 lei | 208.219 lei | 1 | 1.566.801 lei | 958.822 lei | 607.979 lei |
| 2021 | 217.942 lei | 135.444 lei | 1 | 867.406 lei | 668.622 lei | 198.784 lei |
| 2020 | 183.191 lei | 74.149 lei | 1 | 601.294 lei | 537.954 lei | 63.340 lei |
| 2019 | 117.165 lei | -11.009 lei | 1 | 265.579 lei | 276.388 lei | -10.809 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.597 lei
- Venituri totale
- 69.597 lei
- Cheltuieli totale
- 86.140 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.543 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.240 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.786.248 lei
- Stocuri
- 106.995 lei
- Creanțe
- 1.675.716 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.537 lei
- Datorii
- 1.146.772 lei
- Capitaluri
- 639.476 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 170.119 lei
- Venituri totale
- 170.119 lei
- Cheltuieli totale
- 119.680 lei
- Profit brut
- 50.439 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.738 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.714.014 lei
- Stocuri
- 106.995 lei
- Creanțe
- 1.604.237 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.782 lei
- Datorii
- 1.057.297 lei
- Capitaluri
- 656.717 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 341.836 lei
- Venituri totale
- 341.836 lei
- Cheltuieli totale
- 131.260 lei
- Profit brut
- 210.576 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 208.219 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.566.801 lei
- Stocuri
- 106.995 lei
- Creanțe
- 1.457.371 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.435 lei
- Datorii
- 958.822 lei
- Capitaluri
- 607.979 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4648 · Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.2)
- 4741 · Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4742 · Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4743 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 6492 · Alte activități de creditare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului