IBS AMETIST CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Turda, înmatriculată la 13 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- IBS AMETIST CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 46468345
- Nr. înmatriculare
- J12/4246/2022
- EUID
- ROONRC.J12/4246/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU IOAN CUZA, nr. 26, Municipiul Turda, Cluj
- Localitate
- Municipiul Turda, Cluj
- Cod poștal
- 401125
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOLOȘ STANCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 481 din 881 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Cluj, peste 46% dintre firmele clasei. Locul 23.985 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 39%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 164.200 lei | 94.696 lei | 1 | 107.927 lei | 12.893 lei | 95.034 lei |
| 2024 | 269.950 lei | 131.401 lei | 1 | 137.675 lei | 5.937 lei | 131.738 lei |
| 2023 | 87.000 lei | 16.137 lei | 1 | 27.920 lei | 3.587 lei | 24.333 lei |
| 2022 | 36.250 lei | 22.996 lei | 1 | 24.155 lei | 959 lei | 23.196 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 164.200 lei
- Venituri totale
- 164.305 lei
- Cheltuieli totale
- 68.153 lei
- Profit brut
- 96.152 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.696 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.089 lei
- Active circulante
- 87.838 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 82.309 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.529 lei
- Datorii
- 12.893 lei
- Capitaluri
- 95.034 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 269.950 lei
- Venituri totale
- 269.950 lei
- Cheltuieli totale
- 135.903 lei
- Profit brut
- 134.047 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 131.401 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.409 lei
- Active circulante
- 128.266 lei
- Stocuri
- 109 lei
- Creanțe
- 127.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 407 lei
- Datorii
- 5.937 lei
- Capitaluri
- 131.738 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.000 lei
- Venituri totale
- 87.013 lei
- Cheltuieli totale
- 70.006 lei
- Profit brut
- 17.007 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.137 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.342 lei
- Active circulante
- 20.578 lei
- Stocuri
- 109 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.469 lei
- Datorii
- 3.587 lei
- Capitaluri
- 24.333 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.250 lei
- Venituri totale
- 36.250 lei
- Cheltuieli totale
- 12.827 lei
- Profit brut
- 23.423 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.996 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.658 lei
- Active circulante
- 17.497 lei
- Stocuri
- 7.250 lei
- Creanțe
- 7.250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.997 lei
- Datorii
- 959 lei
- Capitaluri
- 23.196 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului