IASINNEK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Viseului, Comuna Bistra, înmatriculată la 11 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- IASINNEK S.R.L.
- CUI
- 46452659
- Nr. înmatriculare
- J2022001273249
- EUID
- ROONRC.J2022001273249
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- VALEA VIȘEULUI, nr. 291A, Sat Valea Viseului, Comuna Bistra, Maramureș
- Localitate
- Sat Valea Viseului, Comuna Bistra, Maramureș
- Cod poștal
- 437047
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SAUCIUC ANNA-CAMELIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 267 din 517 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Maramureș, peste 49% dintre firmele clasei. Locul 5.188 din 13.678 în tot județul, și locul 5.707 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 367.556 lei | -30.693 lei | 1 | 913.454 lei | 973.284 lei | -59.830 lei |
| 2024 | 287.963 lei | -14.223 lei | 1 | 702.173 lei | 731.309 lei | -29.136 lei |
| 2023 | 258.718 lei | -15.113 lei | 1 | 317.671 lei | 332.584 lei | -14.913 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 93.842 lei | 93.642 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 367.556 lei
- Venituri totale
- 368.983 lei
- Cheltuieli totale
- 393.322 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.339 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.693 lei
- Active imobilizate
- 3.600 lei
- Active circulante
- 909.854 lei
- Stocuri
- 877.658 lei
- Creanțe
- 27.373 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.823 lei
- Datorii
- 973.284 lei
- Capitaluri
- -59.830 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 287.963 lei
- Venituri totale
- 287.912 lei
- Cheltuieli totale
- 299.314 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.402 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.223 lei
- Active imobilizate
- 5.400 lei
- Active circulante
- 696.773 lei
- Stocuri
- 677.675 lei
- Creanțe
- 13.111 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.987 lei
- Datorii
- 731.309 lei
- Capitaluri
- -29.136 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 258.718 lei
- Venituri totale
- 258.718 lei
- Cheltuieli totale
- 271.245 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.527 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.113 lei
- Active imobilizate
- 900 lei
- Active circulante
- 316.771 lei
- Stocuri
- 313.202 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.569 lei
- Datorii
- 332.584 lei
- Capitaluri
- -14.913 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.350 lei
- Active circulante
- 92.492 lei
- Stocuri
- 90.217 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.275 lei
- Datorii
- 93.642 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului