IASAR INVEST IMOB SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Balotești, Comuna Balotești, înmatriculată la 21 martie 2007.
Identitate
- Denumire legală
- IASAR INVEST IMOB SRL
- CUI
- 21413638
- Nr. înmatriculare
- J2007000829237
- EUID
- ROONRC.J2007000829237
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 martie 2007
Sediu social
- Adresă
- VISELOR, nr. 1, VILA 71, camera nr. 17, Sat Balotești, Comuna Balotești, Ilfov
- Localitate
- Sat Balotești, Comuna Balotești, Ilfov
- Cod poștal
- 77015
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 27.05.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ELIYAHU TRAUB — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 154 din 177 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6810, județul Ilfov, peste 14% dintre firmele clasei. Locul 38.337 din 40.375 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.480 lei | -1.911 lei | — | 1.886.370 lei | 2.595.125 lei | -708.755 lei |
| 2024 | — | -3.762 lei | — | 1.886.277 lei | 2.593.121 lei | -706.844 lei |
| 2023 | 2.481 lei | -6.088 lei | — | 1.886.277 lei | 2.589.359 lei | -703.082 lei |
| 2022 | 2.981 lei | 2.447 lei | — | 1.886.276 lei | 2.583.270 lei | -696.994 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 1.883.829 lei | 2.583.270 lei | -699.441 lei |
| 2020 | — | -192 lei | — | 1.883.829 lei | 2.583.270 lei | -699.441 lei |
| 2019 | 1.139 lei | 505 lei | — | 1.884.021 lei | 2.583.270 lei | -699.249 lei |
| 2018 | — | -66 lei | — | 1.883.517 lei | 2.583.271 lei | -699.754 lei |
| 2017 | 1.138 lei | 1.104 lei | — | 1.883.617 lei | 2.583.305 lei | -699.688 lei |
| 2016 | — | -1.194 lei | — | 1.882.478 lei | 2.583.271 lei | -700.793 lei |
| 2015 | 2.748 lei | 1.758 lei | — | 1.882.478 lei | 2.582.076 lei | -699.598 lei |
| 2014 | 0 lei | -102 lei | — | 1.882.478 lei | 2.583.835 lei | -701.357 lei |
| 2013 | 0 lei | -303 lei | — | 1.882.580 lei | 2.583.835 lei | -701.255 lei |
| 2012 | -60.000 lei | -317.657 lei | — | 1.882.580 lei | 2.583.532 lei | -700.952 lei |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | 0 | 2.326.321 lei | 2.326.181 lei | 140 lei |
| 2010 | — | — | — | 2.326.321 lei | 2.326.181 lei | 140 lei |
| 2009 | 60.000 lei | 58.433 lei | — | 2.326.321 lei | 2.326.181 lei | 140 lei |
| 2008 | — | 157.668 lei | — | 2.263.714 lei | 2.322.007 lei | -58.293 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.480 lei
- Venituri totale
- 2.476 lei
- Cheltuieli totale
- 4.387 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.911 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.911 lei
- Active imobilizate
- 1.882.478 lei
- Active circulante
- 3.892 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 116 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.776 lei
- Datorii
- 2.595.125 lei
- Capitaluri
- -708.755 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.762 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.762 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.762 lei
- Active imobilizate
- 1.882.478 lei
- Active circulante
- 3.799 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.798 lei
- Datorii
- 2.593.121 lei
- Capitaluri
- -706.844 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.481 lei
- Venituri totale
- 2.481 lei
- Cheltuieli totale
- 8.569 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.088 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.088 lei
- Active imobilizate
- 1.882.478 lei
- Active circulante
- 3.799 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.798 lei
- Datorii
- 2.589.359 lei
- Capitaluri
- -703.082 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7010 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.