IANISS DIS-DAS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Picior de Munte, Comuna Dragodana, înmatriculată la 8 mai 2020.
Identitate
- Denumire legală
- IANISS DIS-DAS S.R.L.
- CUI
- 42487735
- Nr. înmatriculare
- J2020000367150
- EUID
- ROONRC.J2020000367150
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 mai 2020
Sediu social
- Adresă
- nr. 206, Sat Picior de Munte, Comuna Dragodana, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Picior de Munte, Comuna Dragodana, Dâmbovița
Contact
- Telefon
- 0761 608 080
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 26 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.05.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DAVID FLORINA AGNANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 119 din 1.056 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Dâmbovița, peste 89% dintre firmele clasei. Locul 1.192 din 10.727 în tot județul, și locul 1.250 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.137.884 lei | 109.690 lei | 5 | 1.217.712 lei | 758.369 lei | 459.530 lei |
| 2024 | 1.830.101 lei | 248.933 lei | 6 | 831.599 lei | 431.947 lei | 399.839 lei |
| 2023 | 1.371.360 lei | 222.054 lei | 4 | 685.165 lei | 334.503 lei | 350.906 lei |
| 2022 | 1.147.817 lei | 213.092 lei | 3 | 531.453 lei | 132.980 lei | 398.852 lei |
| 2021 | 795.558 lei | 91.981 lei | 2 | 299.942 lei | 115.232 lei | 185.760 lei |
| 2020 | 379.782 lei | 118.579 lei | 2 | 165.253 lei | 46.574 lei | 118.779 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.137.884 lei
- Venituri totale
- 2.148.699 lei
- Cheltuieli totale
- 2.010.927 lei
- Profit brut
- 137.772 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 109.690 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 630.624 lei
- Active circulante
- 587.088 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 561.648 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.440 lei
- Datorii
- 758.369 lei
- Capitaluri
- 459.530 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.830.101 lei
- Venituri totale
- 1.833.641 lei
- Cheltuieli totale
- 1.536.850 lei
- Profit brut
- 296.791 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 248.933 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 332.030 lei
- Active circulante
- 499.569 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 325.490 lei
- Casa și conturi la bănci
- 174.079 lei
- Datorii
- 431.947 lei
- Capitaluri
- 399.839 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.371.360 lei
- Venituri totale
- 1.371.360 lei
- Cheltuieli totale
- 1.136.278 lei
- Profit brut
- 235.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 222.054 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 333.781 lei
- Active circulante
- 351.384 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 229.996 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.388 lei
- Datorii
- 334.503 lei
- Capitaluri
- 350.906 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului