IANINA DEO SERVICE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Pantelimon, Oraș Pantelimon, înmatriculată la 27 mai 2009.
Identitate
- Denumire legală
- IANINA DEO SERVICE SRL
- CUI
- 25604720
- Nr. înmatriculare
- J23/1254/2009
- EUID
- ROONRC.J23/1254/2009
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 mai 2009
Sediu social
- Adresă
- B-dul BIRUINȚEI, nr. 56A, et. 1, Loc. Pantelimon, Oraș Pantelimon, Ilfov
- Localitate
- Loc. Pantelimon, Oraș Pantelimon, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.05.2009
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PIHA MIRELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 15 din 36 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3700, județul Ilfov, peste 61% dintre firmele clasei. Locul 12.966 din 40.494 în tot județul, și locul 6.379 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 524.336 lei | 91.108 lei | 3 | 364.717 lei | 273.368 lei | 91.349 lei |
| 2024 | 508.004 lei | 71.341 lei | 3 | 147.819 lei | 76.238 lei | 71.581 lei |
| 2023 | 458.842 lei | 132.494 lei | 3 | 161.839 lei | 29.104 lei | 132.735 lei |
| 2022 | 492.350 lei | 173.132 lei | 4 | 212.434 lei | 39.061 lei | 173.373 lei |
| 2021 | 509.825 lei | 164.719 lei | 4 | 214.097 lei | 49.121 lei | 164.976 lei |
| 2020 | 427.051 lei | 120.541 lei | 4 | 170.844 lei | 50.063 lei | 120.781 lei |
| 2019 | 371.214 lei | 81.653 lei | 4 | 249.290 lei | 47.311 lei | 253.298 lei |
| 2018 | 430.960 lei | 200.775 lei | 4 | 295.310 lei | 15.101 lei | 369.535 lei |
| 2017 | 243.938 lei | 323 lei | 4 | 199.565 lei | 90.828 lei | 168.760 lei |
| 2016 | 252.474 lei | -123.880 lei | 3 | 233.946 lei | 121.087 lei | 168.437 lei |
| 2015 | 333.150 lei | 10.850 lei | 3 | 340.735 lei | 177.126 lei | 292.317 lei |
| 2014 | 557.337 lei | 26.943 lei | 3 | 313.865 lei | 48.663 lei | 284.592 lei |
| 2013 | 721.540 lei | 147.198 lei | 4 | 587.098 lei | 141.075 lei | 446.023 lei |
| 2012 | 774.964 lei | 5.908 lei | 4 | 515.412 lei | 216.587 lei | 298.825 lei |
| 2011 | 443.515 lei | 102.191 lei | 3 | 367.783 lei | 74.865 lei | 292.918 lei |
| 2010 | 290.985 lei | 31.035 lei | 2 | 236.086 lei | 45.250 lei | 190.836 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 524.336 lei
- Venituri totale
- 524.365 lei
- Cheltuieli totale
- 422.339 lei
- Profit brut
- 102.026 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 91.108 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 153.145 lei
- Active circulante
- 211.572 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 134.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.737 lei
- Datorii
- 273.368 lei
- Capitaluri
- 91.349 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 508.004 lei
- Venituri totale
- 508.029 lei
- Cheltuieli totale
- 426.383 lei
- Profit brut
- 81.646 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 71.341 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.886 lei
- Active circulante
- 113.933 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 62.554 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.379 lei
- Datorii
- 76.238 lei
- Capitaluri
- 71.581 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 458.842 lei
- Venituri totale
- 458.850 lei
- Cheltuieli totale
- 321.855 lei
- Profit brut
- 136.995 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 132.494 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 32.949 lei
- Active circulante
- 128.890 lei
- Stocuri
- 2.233 lei
- Creanțe
- 77.516 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.141 lei
- Datorii
- 29.104 lei
- Capitaluri
- 132.735 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 492.350 lei
- Venituri totale
- 492.358 lei
- Cheltuieli totale
- 314.548 lei
- Profit brut
- 177.810 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 173.132 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 35.853 lei
- Active circulante
- 176.581 lei
- Stocuri
- 1.729 lei
- Creanțe
- 145.108 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.744 lei
- Datorii
- 39.061 lei
- Capitaluri
- 173.373 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 509.825 lei
- Venituri totale
- 509.837 lei
- Cheltuieli totale
- 340.429 lei
- Profit brut
- 169.408 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 164.719 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.378 lei
- Active circulante
- 196.719 lei
- Stocuri
- 1.729 lei
- Creanțe
- 60.549 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134.441 lei
- Datorii
- 49.121 lei
- Capitaluri
- 164.976 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 427.051 lei
- Venituri totale
- 427.056 lei
- Cheltuieli totale
- 302.456 lei
- Profit brut
- 124.600 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 120.541 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.024 lei
- Active circulante
- 150.820 lei
- Stocuri
- 1.729 lei
- Creanțe
- 73.707 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.384 lei
- Datorii
- 50.063 lei
- Capitaluri
- 120.781 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 371.214 lei
- Venituri totale
- 371.222 lei
- Cheltuieli totale
- 285.856 lei
- Profit brut
- 85.366 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.653 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 32.171 lei
- Active circulante
- 217.119 lei
- Stocuri
- 4.967 lei
- Creanțe
- 141.244 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.908 lei
- Datorii
- 47.311 lei
- Capitaluri
- 253.298 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 430.960 lei
- Venituri totale
- 476.352 lei
- Cheltuieli totale
- 270.813 lei
- Profit brut
- 205.539 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 200.775 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 56.785 lei
- Active circulante
- 238.525 lei
- Stocuri
- 4.967 lei
- Creanțe
- 98.344 lei
- Casa și conturi la bănci
- 135.214 lei
- Datorii
- 15.101 lei
- Capitaluri
- 369.535 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 243.938 lei
- Venituri totale
- 247.074 lei
- Cheltuieli totale
- 244.312 lei
- Profit brut
- 2.762 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 323 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 163.716 lei
- Active circulante
- 35.849 lei
- Stocuri
- 1.955 lei
- Creanțe
- 8.359 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.535 lei
- Datorii
- 90.828 lei
- Capitaluri
- 168.760 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 252.474 lei
- Venituri totale
- 252.795 lei
- Cheltuieli totale
- 374.148 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 121.353 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 123.880 lei
- Active imobilizate
- 175.423 lei
- Active circulante
- 58.523 lei
- Stocuri
- 6.424 lei
- Creanțe
- 27.927 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.172 lei
- Datorii
- 121.087 lei
- Capitaluri
- 168.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 333.150 lei
- Venituri totale
- 358.415 lei
- Cheltuieli totale
- 335.767 lei
- Profit brut
- 22.648 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.850 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 241.802 lei
- Active circulante
- 98.933 lei
- Stocuri
- 4.291 lei
- Creanțe
- 93.548 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.094 lei
- Datorii
- 177.126 lei
- Capitaluri
- 292.317 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 557.337 lei
- Venituri totale
- 557.790 lei
- Cheltuieli totale
- 506.800 lei
- Profit brut
- 50.990 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.943 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 188.668 lei
- Active circulante
- 125.197 lei
- Stocuri
- 4.291 lei
- Creanțe
- 23.455 lei
- Casa și conturi la bănci
- 97.451 lei
- Datorii
- 48.663 lei
- Capitaluri
- 284.592 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 721.540 lei
- Venituri totale
- 721.744 lei
- Cheltuieli totale
- 534.214 lei
- Profit brut
- 187.530 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 147.198 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 103.459 lei
- Active circulante
- 483.639 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 8.176 lei
- Casa și conturi la bănci
- 475.463 lei
- Datorii
- 141.075 lei
- Capitaluri
- 446.023 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 774.964 lei
- Venituri totale
- 780.181 lei
- Cheltuieli totale
- 761.520 lei
- Profit brut
- 18.661 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.908 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 79.232 lei
- Active circulante
- 436.180 lei
- Stocuri
- 45.322 lei
- Creanțe
- 10.783 lei
- Casa și conturi la bănci
- 380.075 lei
- Datorii
- 216.587 lei
- Capitaluri
- 298.825 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 443.515 lei
- Venituri totale
- 443.542 lei
- Cheltuieli totale
- 338.092 lei
- Profit brut
- 105.450 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.191 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.831 lei
- Active circulante
- 356.952 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 59 lei
- Casa și conturi la bănci
- 356.893 lei
- Datorii
- 74.865 lei
- Capitaluri
- 292.918 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 290.985 lei
- Venituri totale
- 291.018 lei
- Cheltuieli totale
- 254.806 lei
- Profit brut
- 36.212 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 31.035 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 236.086 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 236.086 lei
- Datorii
- 45.250 lei
- Capitaluri
- 190.836 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2022) · valoare însumată de cel mult 155 mii lei
- 5 contracte atribuite, de la o autoritate contractantă (2020–2024) · valoare însumată de cel mult 1,9 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- PRIMARIA ORASULUI PANTELIMON7 atribuiri · cel mult 2,1 mil. lei
Ultimele 5 atribuiri
- Contract nr. 96866
Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
667.800 lei · PRIMARIA ORASULUI PANTELIMON · CPV 60182000-7 · Licitatie deschisa
- Contract nr. 96370
Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
297.900 lei · PRIMARIA ORASULUI PANTELIMON · CPV 60182000-7 · Licitatie deschisa
- Contract nr. 96296
“INCHIRIERE UTILAJE IN ORASUL PANTELIMON” – Lot 8
331.500 lei · PRIMARIA ORASULUI PANTELIMON · CPV 60182000-7 · Licitatie deschisa
- Cumpărare directă
NISIP
60.000 lei · PRIMARIA ORASULUI PANTELIMON · CPV 14211000-3 Nisip (Rev.2)
- Contract nr. 95872
Contract de servicii
319.900 lei · PRIMARIA ORASULUI PANTELIMON · CPV 60182000-7 · Licitatie deschisa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 22 iulie 2020 și 30 septembrie 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3700 · Colectarea și epurarea apelor uzate (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (4)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
- Înregistrare în scopuri de TVA
2009
- Înmatriculare la registrul comerțului