IANELEM SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 26 februarie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- IANELEM SRL
- CUI
- 21520332
- Nr. înmatriculare
- J40/2852/2016
- EUID
- ROONRC.J40/2852/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 februarie 2016
Sediu social
- Adresă
- Decebal, nr. 14, bl. S6, sc. A, et. 2, ap. 7, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30967
Contact
- Telefon
- 0727 781 295
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- da (din 9 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 23.08.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SIMINA IONELA -VIORICA — administrator
- SIMINA IONELA-VIORICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2015.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 0 lei | -1.138 lei | — | 5.062 lei | 6.000 lei | -938 lei |
| 2014 | 22.928 lei | -2.708 lei | — | 2.722 lei | 26.148 lei | -23.426 lei |
| 2013 | 0 lei | 0 lei | — | 4.440 lei | 25.158 lei | -20.718 lei |
| 2012 | 0 lei | 0 lei | — | 4.440 lei | 25.158 lei | -20.718 lei |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | — | 4.440 lei | 25.158 lei | -20.718 lei |
| 2009 | 301 lei | -15.481 lei | 2 | 4.440 lei | 25.158 lei | -20.718 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.138 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.138 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.138 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.062 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 111 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.951 lei
- Datorii
- 6.000 lei
- Capitaluri
- -938 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 22.928 lei
- Venituri totale
- 22.928 lei
- Cheltuieli totale
- 25.636 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.708 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.708 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.722 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.479 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.243 lei
- Datorii
- 26.148 lei
- Capitaluri
- -23.426 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.440 lei
- Stocuri
- 1.633 lei
- Creanțe
- 2.579 lei
- Casa și conturi la bănci
- 228 lei
- Datorii
- 25.158 lei
- Capitaluri
- -20.718 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2017
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2007
- Înregistrare în scopuri de TVA