HYDRO POWER INVESTMENT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 18 august 2011.
Identitate
- Denumire legală
- HYDRO POWER INVESTMENT SRL
- CUI
- 29005405
- Nr. înmatriculare
- J2011010039405
- EUID
- ROONRC.J2011010039405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 august 2011
Sediu social
- Adresă
- UNIRII, nr. 61, bl. F3, sc. 4, et. 2, ap. 211, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 21 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 28.12.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CÎRSTOIU CORNELIU GHEORGHE — administrator
- ŢÎRVULOIU COSMIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 103 din 278 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5510, municipiul București, peste 63% dintre firmele clasei. Locul 18.397 din 132.982 în tot județul, și locul 8.911 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.176.348 lei | 78.636 lei | 10 | 2.794.421 lei | 1.753.033 lei | 1.048.327 lei |
| 2024 | 2.088.905 lei | 19.723 lei | 10 | 2.707.923 lei | 1.899.622 lei | 966.691 lei |
| 2023 | 2.161.611 lei | 542.107 lei | 9 | 3.119.844 lei | 2.298.171 lei | 946.969 lei |
| 2022 | 1.990.315 lei | 639.298 lei | 9 | 3.647.555 lei | 3.333.345 lei | 404.862 lei |
| 2021 | 992.303 lei | 150.640 lei | 6 | 3.960.172 lei | 4.237.965 lei | -234.436 lei |
| 2020 | 415.008 lei | -686.393 lei | 11 | 3.213.800 lei | 3.712.612 lei | -385.249 lei |
| 2019 | 1.997.320 lei | 380.660 lei | 11 | 3.556.329 lei | 3.347.151 lei | 301.144 lei |
| 2018 | 1.826.551 lei | 29.092 lei | 10 | 4.015.392 lei | 4.193.660 lei | -80.461 lei |
| 2017 | 1.461.771 lei | 3.005 lei | 15 | 3.593.086 lei | 3.705.388 lei | -109.552 lei |
| 2016 | 411.850 lei | 246.069 lei | 1 | 1.225.300 lei | 1.343.488 lei | -113.538 lei |
| 2015 | 0 lei | -122.163 lei | — | 1.084.097 lei | 1.448.354 lei | -359.607 lei |
| 2014 | 0 lei | -77.592 lei | — | 613.311 lei | 856.405 lei | -238.444 lei |
| 2013 | 0 lei | -107.618 lei | — | 4.101 lei | 169.603 lei | -160.852 lei |
| 2012 | 0 lei | -54.192 lei | — | 2.986 lei | 60.870 lei | -53.234 lei |
| 2011 | 0 lei | -42 lei | — | 2.591 lei | 6.283 lei | 958 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.176.348 lei
- Venituri totale
- 2.211.438 lei
- Cheltuieli totale
- 2.096.998 lei
- Profit brut
- 114.440 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 78.636 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 926.509 lei
- Active circulante
- 1.867.912 lei
- Stocuri
- 397.861 lei
- Creanțe
- 1.360.712 lei
- Casa și conturi la bănci
- 109.339 lei
- Datorii
- 1.753.033 lei
- Capitaluri
- 1.048.327 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.088.905 lei
- Venituri totale
- 2.121.048 lei
- Cheltuieli totale
- 2.083.295 lei
- Profit brut
- 37.753 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.723 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 986.709 lei
- Active circulante
- 1.721.214 lei
- Stocuri
- 516.458 lei
- Creanțe
- 1.115.516 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89.240 lei
- Datorii
- 1.899.622 lei
- Capitaluri
- 966.691 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.161.611 lei
- Venituri totale
- 2.161.655 lei
- Cheltuieli totale
- 1.601.173 lei
- Profit brut
- 560.482 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 542.107 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.130.688 lei
- Active circulante
- 1.989.156 lei
- Stocuri
- 797.221 lei
- Creanțe
- 1.166.152 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.783 lei
- Datorii
- 2.298.171 lei
- Capitaluri
- 946.969 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.990.315 lei
- Venituri totale
- 2.000.747 lei
- Cheltuieli totale
- 1.342.030 lei
- Profit brut
- 658.717 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 639.298 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.340.666 lei
- Active circulante
- 2.306.889 lei
- Stocuri
- 787.320 lei
- Creanțe
- 1.163.809 lei
- Casa și conturi la bănci
- 355.760 lei
- Datorii
- 3.333.345 lei
- Capitaluri
- 404.862 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 992.303 lei
- Venituri totale
- 1.393.913 lei
- Cheltuieli totale
- 1.236.147 lei
- Profit brut
- 157.766 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 150.640 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.737.820 lei
- Active circulante
- 2.222.352 lei
- Stocuri
- 782.669 lei
- Creanțe
- 1.104.756 lei
- Casa și conturi la bănci
- 334.927 lei
- Datorii
- 4.237.965 lei
- Capitaluri
- -234.436 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 415.008 lei
- Venituri totale
- 415.038 lei
- Cheltuieli totale
- 1.097.582 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 682.544 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 686.393 lei
- Active imobilizate
- 1.513.350 lei
- Active circulante
- 1.700.450 lei
- Stocuri
- 783.123 lei
- Creanțe
- 809.875 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107.452 lei
- Datorii
- 3.712.612 lei
- Capitaluri
- -385.249 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.997.320 lei
- Venituri totale
- 1.997.673 lei
- Cheltuieli totale
- 1.597.028 lei
- Profit brut
- 400.645 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 380.660 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.753.278 lei
- Active circulante
- 1.803.051 lei
- Stocuri
- 707.679 lei
- Creanțe
- 672.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 423.110 lei
- Datorii
- 3.347.151 lei
- Capitaluri
- 301.144 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.826.551 lei
- Venituri totale
- 1.826.926 lei
- Cheltuieli totale
- 1.779.569 lei
- Profit brut
- 47.357 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.092 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.221.956 lei
- Active circulante
- 1.793.436 lei
- Stocuri
- 735.924 lei
- Creanțe
- 669.561 lei
- Casa și conturi la bănci
- 387.951 lei
- Datorii
- 4.193.660 lei
- Capitaluri
- -80.461 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.461.771 lei
- Venituri totale
- 1.458.334 lei
- Cheltuieli totale
- 1.444.427 lei
- Profit brut
- 13.907 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.005 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.256.508 lei
- Active circulante
- 1.336.578 lei
- Stocuri
- 700.834 lei
- Creanțe
- 350.633 lei
- Casa și conturi la bănci
- 285.111 lei
- Datorii
- 3.705.388 lei
- Capitaluri
- -109.552 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 411.850 lei
- Venituri totale
- 418.774 lei
- Cheltuieli totale
- 160.356 lei
- Profit brut
- 258.418 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 246.069 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 884.142 lei
- Active circulante
- 341.158 lei
- Stocuri
- 655 lei
- Creanțe
- 331.049 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.454 lei
- Datorii
- 1.343.488 lei
- Capitaluri
- -113.538 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 53 lei
- Cheltuieli totale
- 122.216 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 122.163 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 122.163 lei
- Active imobilizate
- 864.768 lei
- Active circulante
- 219.329 lei
- Stocuri
- 655 lei
- Creanțe
- 217.738 lei
- Casa și conturi la bănci
- 936 lei
- Datorii
- 1.448.354 lei
- Capitaluri
- -359.607 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 77.592 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 77.592 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 77.592 lei
- Active imobilizate
- 495.052 lei
- Active circulante
- 118.259 lei
- Stocuri
- 555 lei
- Creanțe
- 113.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.147 lei
- Datorii
- 856.405 lei
- Capitaluri
- -238.444 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 107.618 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 107.618 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 107.618 lei
- Active imobilizate
- 1.305 lei
- Active circulante
- 2.796 lei
- Stocuri
- 555 lei
- Creanțe
- 65 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.176 lei
- Datorii
- 169.603 lei
- Capitaluri
- -160.852 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 54.192 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 54.192 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 54.192 lei
- Active imobilizate
- 1.305 lei
- Active circulante
- 1.681 lei
- Stocuri
- 554 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.127 lei
- Datorii
- 60.870 lei
- Capitaluri
- -53.234 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 42 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 42 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 42 lei
- Active imobilizate
- 1.305 lei
- Active circulante
- 1.286 lei
- Stocuri
- 268 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.018 lei
- Datorii
- 6.283 lei
- Capitaluri
- 958 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înregistrare în scopuri de TVA
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (3)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Înmatriculare la registrul comerțului