HUNTER PET-VET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vânători, Comuna Vânatori, înmatriculată la 3 septembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- HUNTER PET-VET S.R.L.
- CUI
- 43001034
- Nr. înmatriculare
- J2020002049227
- EUID
- ROONRC.J2020002049227
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 septembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- Reg. Agr. Vol II, Fila 32, tip III, situat ăn T58, parcelele 1597, 1598, 1599, Sat Vânători, Comuna Vânatori, Iași
- Localitate
- Sat Vânători, Comuna Vânatori, Iași
- Cod poștal
- 707575
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.09.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANDRONACHE COSMIN GRIGORE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 84 din 153 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7500, județul Iași, peste 46% dintre firmele clasei. Locul 13.142 din 25.162 în tot județul, și locul 4.417 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 44%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 215.672 lei | 92.623 lei | 3 | 320.657 lei | 196.477 lei | 124.180 lei |
| 2024 | 150.112 lei | 45.698 lei | 3 | 395.054 lei | 19.897 lei | 375.157 lei |
| 2023 | 176.484 lei | 59.736 lei | 3 | 300.844 lei | -28.615 lei | 329.459 lei |
| 2022 | 225.560 lei | 151.184 lei | 3 | 272.843 lei | 3.120 lei | 269.723 lei |
| 2020 | — | -17.394 lei | 2 | 438 lei | 17.632 lei | -17.194 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.672 lei
- Venituri totale
- 336.440 lei
- Cheltuieli totale
- 228.182 lei
- Profit brut
- 108.258 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.623 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 59.147 lei
- Active circulante
- 261.510 lei
- Stocuri
- 66.921 lei
- Creanțe
- 73.123 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.466 lei
- Datorii
- 196.477 lei
- Capitaluri
- 124.180 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 150.112 lei
- Venituri totale
- 281.396 lei
- Cheltuieli totale
- 234.272 lei
- Profit brut
- 47.124 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.698 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 59.147 lei
- Active circulante
- 335.907 lei
- Stocuri
- 44.640 lei
- Creanțe
- 88.295 lei
- Casa și conturi la bănci
- 202.972 lei
- Datorii
- 19.897 lei
- Capitaluri
- 375.157 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 176.484 lei
- Venituri totale
- 264.646 lei
- Cheltuieli totale
- 203.232 lei
- Profit brut
- 61.414 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.736 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 59.147 lei
- Active circulante
- 241.697 lei
- Stocuri
- 25.613 lei
- Creanțe
- 86.061 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130.023 lei
- Datorii
- -28.615 lei
- Capitaluri
- 329.459 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 225.560 lei
- Venituri totale
- 302.468 lei
- Cheltuieli totale
- 149.072 lei
- Profit brut
- 153.396 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 151.184 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 59.147 lei
- Active circulante
- 213.696 lei
- Stocuri
- 11.531 lei
- Creanțe
- 90.908 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111.257 lei
- Datorii
- 3.120 lei
- Capitaluri
- 269.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2.250 lei
- Cheltuieli totale
- 19.644 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.394 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.394 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 438 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 438 lei
- Datorii
- 17.632 lei
- Capitaluri
- -17.194 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 0162 · Activități auxiliare pentru creșterea animalelor (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 7500 · Activități veterinare (CAEN Rev.3)
- 9699 · Alte servicii personale n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului