HOYA CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 18 decembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- HOYA CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 43470499
- Nr. înmatriculare
- J40/17547/2020
- EUID
- ROONRC.J40/17547/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 decembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- TELESCOPULUI, nr. 2-8, ap. 2, CAMERA 1 IN SUPRAFATA DE 13,65 MP, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 25 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.12.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VARATICEANU IOANA-ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 8.471 lei | — | 14.303 lei | 13.030 lei | 1.273 lei |
| 2022 | 1.905 lei | -20.742 lei | 1 | 31.044 lei | 22.826 lei | 8.218 lei |
| 2021 | 56.578 lei | 28.940 lei | 1 | 46.215 lei | 17.255 lei | 28.960 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 14.000 lei
- Cheltuieli totale
- 3.954 lei
- Profit brut
- 10.046 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.471 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.208 lei
- Active circulante
- 2.095 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.967 lei
- Casa și conturi la bănci
- 128 lei
- Datorii
- 13.030 lei
- Capitaluri
- 1.273 lei
- Capital subscris vărsat
- 20 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.905 lei
- Venituri totale
- 7.336 lei
- Cheltuieli totale
- 27.884 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.548 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.742 lei
- Active imobilizate
- 22.758 lei
- Active circulante
- 8.286 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 286 lei
- Datorii
- 22.826 lei
- Capitaluri
- 8.218 lei
- Capital subscris vărsat
- 20 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.578 lei
- Venituri totale
- 56.578 lei
- Cheltuieli totale
- 27.083 lei
- Profit brut
- 29.495 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.940 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.268 lei
- Active circulante
- 15.947 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.947 lei
- Datorii
- 17.255 lei
- Capitaluri
- 28.960 lei
- Capital subscris vărsat
- 20 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului