HOUSE MARTACRIS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sihlea, Comuna Sihlea, înmatriculată la 7 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- HOUSE MARTACRIS S.R.L.
- CUI
- 40748737
- Nr. înmatriculare
- J39/431/2019
- EUID
- ROONRC.J39/431/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- ROZELOR, nr. 34, Sat Sihlea, Comuna Sihlea, Vrancea
- Localitate
- Sat Sihlea, Comuna Sihlea, Vrancea
- Cod poștal
- 627300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TOMESCU ANIŞOARA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Vrancea; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -16 lei | — | 432.879 lei | 0 lei | 432.879 lei |
| 2021 | 54.815 lei | 38.578 lei | 1 | 443.400 lei | 9.862 lei | 433.538 lei |
| 2020 | 436.935 lei | 394.820 lei | 1 | 396.701 lei | 1.741 lei | 394.960 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 16 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 432.879 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8 lei
- Casa și conturi la bănci
- 432.871 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 432.879 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.815 lei
- Venituri totale
- 54.815 lei
- Cheltuieli totale
- 14.790 lei
- Profit brut
- 40.025 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.578 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 443.400 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 439.400 lei
- Datorii
- 9.862 lei
- Capitaluri
- 433.538 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 436.935 lei
- Venituri totale
- 436.935 lei
- Cheltuieli totale
- 37.786 lei
- Profit brut
- 399.149 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 394.820 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 396.701 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 48 lei
- Casa și conturi la bănci
- 396.653 lei
- Datorii
- 1.741 lei
- Capitaluri
- 394.960 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului