Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

HOUSE DOLLEMAN MAST SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vârfurile, Comuna Vârfurile, înmatriculată la 4 aprilie 2006.

Identitate

Denumire legală
HOUSE DOLLEMAN MAST SRL
CUI
18551282
Nr. înmatriculare
J02/619/2006
EUID
ROONRC.J02/619/2006
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
4 aprilie 2006

Sediu social

Adresă
Str. HIREADULUI, nr. 185, Sat Vârfurile, Comuna Vârfurile, Arad
Cod poștal
2900

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 31 iul)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 04.04.2006
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • EDUARD ARTHUR VAN DER MAST — administrator
  • FREDERICUS DOLLEMAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
02008: fără date2009: fără date2011: 0 lei2012: 0 lei2013: 0 lei2014: 0 lei2015: fără date2016: fără date2017: fără date2018: fără date2019: fără date2020: fără date200920122014201620182020
Rezultat net
0-119 mii lei2008: -119 mii lei2009: -115 mii lei2011: -11 mii lei2012: -60 mii lei2013: 0 lei2014: -28 mii lei2015: 0 lei2016: 0 lei2017: 0 lei2018: 0 lei2019: 0 lei2020: -1.000 lei200920122014201620182020

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Arad; ultimul an depus este 2020.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2020-1.000 lei796.013 lei1.294.633 lei-498.620 lei
20190 lei796.013 lei1.293.633 lei-497.620 lei
20180 lei796.013 lei1.293.633 lei-497.620 lei
20170 lei796.013 lei1.293.633 lei-497.620 lei
20160 lei796.013 lei1.293.633 lei-497.620 lei
20150 lei796.013 lei1.293.633 lei-497.620 lei
20140 lei-27.766 lei796.013 lei1.293.633 lei-497.620 lei
20130 lei0 lei772.477 lei1.221.982 lei-449.505 lei
20120 lei-60.333 lei772.477 lei1.221.982 lei-449.505 lei
20110 lei-10.797 lei770.260 lei1.120.727 lei-350.467 lei
2009-114.916 lei743.412 lei1.021.093 lei-277.681 lei
2008-119.460 lei4745.271 lei908.036 lei-162.765 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
1.000 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
1.000 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
1.000 lei
Active imobilizate
256.110 lei
Active circulante
539.903 lei
Stocuri
425.612 lei
Creanțe
114.271 lei
Casa și conturi la bănci
20 lei
Datorii
1.294.633 lei
Capitaluri
-498.620 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
256.110 lei
Active circulante
539.903 lei
Stocuri
425.612 lei
Creanțe
114.271 lei
Casa și conturi la bănci
20 lei
Datorii
1.293.633 lei
Capitaluri
-497.620 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
256.110 lei
Active circulante
539.903 lei
Stocuri
425.612 lei
Creanțe
114.271 lei
Casa și conturi la bănci
20 lei
Datorii
1.293.633 lei
Capitaluri
-497.620 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 12 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  2. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  3. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  4. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  5. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  6. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  7. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  8. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013
  9. 2012

    • Situații financiare depuse pentru anul 2012
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  10. 2011

    • Situații financiare depuse pentru anul 2011
  11. 2009

    • Situații financiare depuse pentru anul 2009
  12. 2008

    • Situații financiare depuse pentru anul 2008
  13. 2007

    • Înregistrare în scopuri de TVA

Sunt afișate cele mai recente 14 din 15 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑