HOT BRANDS DESIGN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 23 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- HOT BRANDS DESIGN S.R.L.
- CUI
- 42052730
- Nr. înmatriculare
- J2019017533409
- EUID
- ROONRC.J2019017533409
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- TURCENI, nr. 14, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 50264
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 29 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 23.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIHĂILĂ EDUARD VIOREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4.016 din 4.538 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, municipiul București, peste 12% dintre firmele clasei. Locul 114.052 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 82%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26.571 lei | 7.665 lei | — | 544.792 lei | 47.780 lei | 497.074 lei |
| 2024 | 150.065 lei | 51.349 lei | — | 557.294 lei | 68.057 lei | 489.409 lei |
| 2023 | 133.985 lei | 56.960 lei | — | 461.302 lei | 25.277 lei | 438.060 lei |
| 2022 | 359.983 lei | 249.795 lei | — | 438.797 lei | 57.687 lei | 381.235 lei |
| 2021 | 74.468 lei | 53.828 lei | — | 175.584 lei | 44.374 lei | 131.440 lei |
| 2020 | 121.084 lei | 78.104 lei | — | 100.214 lei | 22.602 lei | 77.612 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.571 lei
- Venituri totale
- 26.695 lei
- Cheltuieli totale
- 17.773 lei
- Profit brut
- 8.922 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.665 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 544.792 lei
- Stocuri
- 6.430 lei
- Creanțe
- 533.959 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.403 lei
- Datorii
- 47.780 lei
- Capitaluri
- 497.074 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 150.065 lei
- Venituri totale
- 151.338 lei
- Cheltuieli totale
- 91.273 lei
- Profit brut
- 60.065 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.349 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.364 lei
- Active circulante
- 551.930 lei
- Stocuri
- 6.430 lei
- Creanțe
- 36.632 lei
- Casa și conturi la bănci
- 508.868 lei
- Datorii
- 68.057 lei
- Capitaluri
- 489.409 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 133.985 lei
- Venituri totale
- 135.292 lei
- Cheltuieli totale
- 68.749 lei
- Profit brut
- 66.543 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.960 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.115 lei
- Active circulante
- 448.187 lei
- Stocuri
- 6.430 lei
- Creanțe
- 397.959 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.798 lei
- Datorii
- 25.277 lei
- Capitaluri
- 438.060 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 359.983 lei
- Venituri totale
- 360.002 lei
- Cheltuieli totale
- 101.028 lei
- Profit brut
- 258.974 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 249.795 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.817 lei
- Active circulante
- 416.980 lei
- Stocuri
- 6.430 lei
- Creanțe
- 131.165 lei
- Casa și conturi la bănci
- 279.385 lei
- Datorii
- 57.687 lei
- Capitaluri
- 381.235 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.468 lei
- Venituri totale
- 74.468 lei
- Cheltuieli totale
- 18.696 lei
- Profit brut
- 55.772 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.828 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.600 lei
- Active circulante
- 167.984 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.417 lei
- Casa și conturi la bănci
- 163.567 lei
- Datorii
- 44.374 lei
- Capitaluri
- 131.440 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.084 lei
- Venituri totale
- 121.084 lei
- Cheltuieli totale
- 39.700 lei
- Profit brut
- 81.384 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 78.104 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 100.214 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.279 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89.935 lei
- Datorii
- 22.602 lei
- Capitaluri
- 77.612 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.3)
- 5812 · Activități de editare a ziarelor (CAEN Rev.3)
- 5813 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5912 · Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7411 · Activități de design industrial și vestimentar (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7413 · Activități de design de interior (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului