HORTISIP SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Castranova, Comuna Castranova, înmatriculată la 20 martie 2012.
Firma nu este în funcțiune: în dizolvare / lichidare. Firma este în dizolvare sau lichidare, o etapă care se încheie cu radierea. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- HORTISIP SRL
- CUI
- 29939116
- Nr. înmatriculare
- J16/431/2012
- EUID
- ROONRC.J16/431/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 martie 2012
Sediu social
- Adresă
- GREEREȘTILOR, nr. 7, Sat Castranova, Comuna Castranova, Dolj
- Localitate
- Sat Castranova, Comuna Castranova, Dolj
- Cod poștal
- 207165
Stare
- Stare ONRC
- dizolvare (cod 1049, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- SÎPEA NICU-DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -424 lei | — | 49.723 lei | 0 lei | 49.723 lei |
| 2024 | — | -641 lei | — | 50.147 lei | 0 lei | 50.147 lei |
| 2023 | 1.020 lei | -604 lei | — | 50.788 lei | 0 lei | 50.788 lei |
| 2022 | 4.704 lei | 2.829 lei | — | 55.682 lei | 0 lei | 55.682 lei |
| 2021 | — | 1.237 lei | — | 76.862 lei | 24.009 lei | 52.853 lei |
| 2020 | — | 195 lei | — | 80.170 lei | 28.555 lei | 51.615 lei |
| 2019 | — | -1.526 lei | 1 | 78.802 lei | 27.382 lei | 51.420 lei |
| 2018 | — | -1.406 lei | 1 | 77.635 lei | 24.689 lei | 52.946 lei |
| 2017 | 10.000 lei | 2.407 lei | 1 | 81.418 lei | 24.658 lei | 56.760 lei |
| 2016 | 6.020 lei | 22.864 lei | 1 | 77.595 lei | 378 lei | 77.217 lei |
| 2015 | 45.030 lei | 15.678 lei | 1 | 80.882 lei | 26.530 lei | 54.352 lei |
| 2014 | — | -3.248 lei | 1 | 49.543 lei | 10.869 lei | 38.674 lei |
| 2013 | 42.945 lei | 50.503 lei | 1 | 61.107 lei | 19.184 lei | 41.923 lei |
| 2012 | — | -8.780 lei | 1 | 6.090 lei | 14.670 lei | -8.580 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 424 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 424 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 424 lei
- Active imobilizate
- 19.900 lei
- Active circulante
- 29.823 lei
- Stocuri
- 3.300 lei
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.520 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 49.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 65 lei
- Cheltuieli totale
- 706 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 641 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 641 lei
- Active imobilizate
- 19.900 lei
- Active circulante
- 30.247 lei
- Stocuri
- 3.300 lei
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.944 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 50.147 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.020 lei
- Venituri totale
- 1.342 lei
- Cheltuieli totale
- 1.946 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 604 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 604 lei
- Active imobilizate
- 19.900 lei
- Active circulante
- 30.888 lei
- Stocuri
- 3.300 lei
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.585 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 50.788 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 14 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 15 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.