HORECA ISOTEHNIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Movilița, Comuna Topraisar, înmatriculată la 6 iunie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- HORECA ISOTEHNIC S.R.L.
- CUI
- 39447625
- Nr. înmatriculare
- J13/1560/2018
- EUID
- ROONRC.J13/1560/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iunie 2018
Sediu social
- Adresă
- EROILOR, nr. 35, Sat Movilița, Comuna Topraisar, Constanța
- Localitate
- Sat Movilița, Comuna Topraisar, Constanța
- Cod poștal
- 907287
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.06.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SOLOMON OCTAVIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 49 din 78 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3312, județul Constanța, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 12.339 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 263.224 lei | 11.164 lei | 1 | 80.590 lei | 8.211 lei | 72.379 lei |
| 2024 | 270.401 lei | 25.092 lei | 1 | 84.469 lei | 8.254 lei | 76.215 lei |
| 2023 | 219.689 lei | 47.197 lei | 1 | 55.013 lei | 3.890 lei | 51.123 lei |
| 2022 | 154.180 lei | 439 lei | 1 | 10.181 lei | 6.256 lei | 3.925 lei |
| 2021 | 101.060 lei | 5.839 lei | 1 | 6.651 lei | 3.165 lei | 3.486 lei |
| 2020 | 101.330 lei | -2.723 lei | — | 5.749 lei | 8.101 lei | -2.352 lei |
| 2019 | 91.660 lei | -5.042 lei | — | 7.839 lei | 7.468 lei | 371 lei |
| 2018 | 24.540 lei | 5.213 lei | — | 5.719 lei | 306 lei | 5.413 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 263.224 lei
- Venituri totale
- 278.311 lei
- Cheltuieli totale
- 264.363 lei
- Profit brut
- 13.948 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.164 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.630 lei
- Active circulante
- 70.960 lei
- Stocuri
- 21.651 lei
- Creanțe
- 3.080 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.229 lei
- Datorii
- 8.211 lei
- Capitaluri
- 72.379 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 270.401 lei
- Venituri totale
- 286.959 lei
- Cheltuieli totale
- 258.998 lei
- Profit brut
- 27.961 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.092 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.772 lei
- Active circulante
- 69.697 lei
- Stocuri
- 20.277 lei
- Creanțe
- 1.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.820 lei
- Datorii
- 8.254 lei
- Capitaluri
- 76.215 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 219.689 lei
- Venituri totale
- 230.110 lei
- Cheltuieli totale
- 180.612 lei
- Profit brut
- 49.498 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.197 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 55.013 lei
- Stocuri
- 15.524 lei
- Creanțe
- 350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.139 lei
- Datorii
- 3.890 lei
- Capitaluri
- 51.123 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 154.180 lei
- Venituri totale
- 154.186 lei
- Cheltuieli totale
- 152.205 lei
- Profit brut
- 1.981 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 439 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.663 lei
- Active circulante
- 8.518 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.168 lei
- Datorii
- 6.256 lei
- Capitaluri
- 3.925 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.060 lei
- Venituri totale
- 101.062 lei
- Cheltuieli totale
- 93.919 lei
- Profit brut
- 7.143 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.839 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.872 lei
- Active circulante
- 779 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 429 lei
- Datorii
- 3.165 lei
- Capitaluri
- 3.486 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.330 lei
- Venituri totale
- 101.345 lei
- Cheltuieli totale
- 101.028 lei
- Profit brut
- 317 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.723 lei
- Active imobilizate
- 5.162 lei
- Active circulante
- 587 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 237 lei
- Datorii
- 8.101 lei
- Capitaluri
- -2.352 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 91.660 lei
- Venituri totale
- 91.660 lei
- Cheltuieli totale
- 93.951 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.291 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.042 lei
- Active imobilizate
- 3.025 lei
- Active circulante
- 4.814 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.464 lei
- Datorii
- 7.468 lei
- Capitaluri
- 371 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.540 lei
- Venituri totale
- 24.540 lei
- Cheltuieli totale
- 18.591 lei
- Profit brut
- 5.949 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.213 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.719 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.719 lei
- Datorii
- 306 lei
- Capitaluri
- 5.413 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 9522 · Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului