HONTILA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mocod, Comuna Nimigea, înmatriculată la 1 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- HONTILA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 40554196
- Nr. înmatriculare
- J6/354/2019
- EUID
- ROONRC.J6/354/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 3, Sat Mocod, Comuna Nimigea, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Sat Mocod, Comuna Nimigea, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 427184
Contact
- Telefon
- 0745 707 033
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 31 martie 2023. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HONTILA MARIA CRISTINA — administrator si reprezentant
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bistrița-Năsăud.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 172 lei | 184.768 lei | -184.596 lei |
| 2024 | — | 33.900 lei | — | 172 lei | 39.145 lei | -38.973 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 49.833 lei | 184.629 lei | -218.496 lei |
| 2022 | — | -4.185 lei | 0 | 91.783 lei | 188.179 lei | -218.496 lei |
| 2021 | 50.300 lei | -62.370 lei | 11 | 178.400 lei | 232.211 lei | -214.311 lei |
| 2020 | 131.850 lei | -163.560 lei | 11 | 196.390 lei | 348.331 lei | -151.941 lei |
| 2019 | 62.656 lei | 11.419 lei | 11 | 243.872 lei | 232.253 lei | 11.619 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 172 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 172 lei
- Datorii
- 184.768 lei
- Capitaluri
- -184.596 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 83.700 lei
- Cheltuieli totale
- 49.800 lei
- Profit brut
- 33.900 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.900 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 172 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 172 lei
- Datorii
- 39.145 lei
- Capitaluri
- -38.973 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 38.400 lei
- Cheltuieli totale
- 38.400 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 49.800 lei
- Active circulante
- 33 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 33 lei
- Datorii
- 184.629 lei
- Capitaluri
- -218.496 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 43.009 lei
- Cheltuieli totale
- 47.194 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.185 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.185 lei
- Active imobilizate
- 88.200 lei
- Active circulante
- 3.583 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.583 lei
- Datorii
- 188.179 lei
- Capitaluri
- -218.496 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.300 lei
- Venituri totale
- 278.616 lei
- Cheltuieli totale
- 340.483 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 61.867 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 62.370 lei
- Active imobilizate
- 126.600 lei
- Active circulante
- 51.800 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.000 lei
- Datorii
- 232.211 lei
- Capitaluri
- -214.311 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 131.850 lei
- Venituri totale
- 316.963 lei
- Cheltuieli totale
- 479.253 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 162.290 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 163.560 lei
- Active imobilizate
- 153.300 lei
- Active circulante
- 43.090 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 41.980 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.110 lei
- Datorii
- 348.331 lei
- Capitaluri
- -151.941 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.656 lei
- Venituri totale
- 62.656 lei
- Cheltuieli totale
- 50.829 lei
- Profit brut
- 11.827 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.419 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 192.122 lei
- Active circulante
- 51.750 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.894 lei
- Datorii
- 232.253 lei
- Capitaluri
- 11.619 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
Activități autorizate (CAEN)
- 0811 · Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei (CAEN Rev.2)
- 0812 · Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului