HOME MEDICAL SERV SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Oancea, Comuna Romanu, înmatriculată la 21 noiembrie 2005.
Identitate
- Denumire legală
- HOME MEDICAL SERV SRL
- CUI
- 18147110
- Nr. înmatriculare
- J2005001081090
- EUID
- ROONRC.J2005001081090
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 noiembrie 2005
Sediu social
- Adresă
- BUJORULUI, nr. 10, Sat Oancea, Comuna Romanu, Brăila
- Localitate
- Sat Oancea, Comuna Romanu, Brăila
- Cod poștal
- 817116
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 10 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.11.2005
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CALU NECULAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 36 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8690, județul Brăila, peste 72% dintre firmele clasei. Locul 2.891 din 6.905 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 318.344 lei | -2.809 lei | — | 74.947 lei | 18.825 lei | 56.122 lei |
| 2024 | 279.464 lei | 36.887 lei | — | 70.503 lei | 11.572 lei | 58.931 lei |
| 2023 | 149.430 lei | -19.340 lei | 1 | 58.137 lei | 36.093 lei | 22.044 lei |
| 2022 | 145.779 lei | -43.525 lei | 1 | 62.338 lei | 20.954 lei | 41.384 lei |
| 2021 | 165.889 lei | 23.556 lei | 2 | 111.553 lei | 26.644 lei | 84.909 lei |
| 2020 | 167.176 lei | 19.780 lei | 2 | 86.999 lei | 25.646 lei | 61.353 lei |
| 2019 | 145.959 lei | 5.709 lei | 2 | 69.561 lei | 27.556 lei | 42.055 lei |
| 2018 | 137.395 lei | -13.815 lei | 2 | 91.561 lei | 54.938 lei | 36.346 lei |
| 2017 | 122.633 lei | 1.763 lei | 2 | 65.287 lei | 14.515 lei | 50.161 lei |
| 2016 | 115.205 lei | 9.830 lei | 3 | 90.521 lei | 36.837 lei | 48.398 lei |
| 2015 | 117.098 lei | 16.791 lei | 3 | 95.084 lei | 11.248 lei | 83.836 lei |
| 2014 | 130.829 lei | 34.051 lei | 3 | 75.482 lei | 8.436 lei | 67.046 lei |
| 2013 | 125.490 lei | 42.550 lei | 2 | 45.182 lei | 12.187 lei | 32.995 lei |
| 2012 | 56.631 lei | -2.794 lei | 2 | 22.051 lei | 31.607 lei | -9.556 lei |
| 2011 | 41.577 lei | -22.302 lei | 2 | 29.963 lei | 35.717 lei | -5.754 lei |
| 2010 | 70.793 lei | 1.525 lei | 1 | 45.974 lei | 29.427 lei | 16.547 lei |
| 2009 | 54.500 lei | 2.072 lei | 1 | 29.571 lei | 14.548 lei | 15.023 lei |
| 2008 | 59.438 lei | 8.708 lei | 1 | 46.114 lei | 33.163 lei | 12.951 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 318.344 lei
- Venituri totale
- 321.647 lei
- Cheltuieli totale
- 319.126 lei
- Profit brut
- 2.521 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.809 lei
- Active imobilizate
- 6.680 lei
- Active circulante
- 68.267 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 5.358 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.909 lei
- Datorii
- 18.825 lei
- Capitaluri
- 56.122 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 279.464 lei
- Venituri totale
- 279.495 lei
- Cheltuieli totale
- 234.214 lei
- Profit brut
- 45.281 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.887 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.765 lei
- Active circulante
- 62.738 lei
- Stocuri
- 4.014 lei
- Creanțe
- 10.539 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.185 lei
- Datorii
- 11.572 lei
- Capitaluri
- 58.931 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 149.430 lei
- Venituri totale
- 149.433 lei
- Cheltuieli totale
- 167.309 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.876 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.340 lei
- Active imobilizate
- 10.122 lei
- Active circulante
- 48.015 lei
- Stocuri
- 3.983 lei
- Creanțe
- 40.324 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.708 lei
- Datorii
- 36.093 lei
- Capitaluri
- 22.044 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 145.779 lei
- Venituri totale
- 145.814 lei
- Cheltuieli totale
- 187.881 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 42.067 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43.525 lei
- Active imobilizate
- 12.650 lei
- Active circulante
- 49.688 lei
- Stocuri
- 5.458 lei
- Creanțe
- 16.802 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.428 lei
- Datorii
- 20.954 lei
- Capitaluri
- 41.384 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 165.889 lei
- Venituri totale
- 165.931 lei
- Cheltuieli totale
- 140.716 lei
- Profit brut
- 25.215 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.556 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.905 lei
- Active circulante
- 103.648 lei
- Stocuri
- 10.124 lei
- Creanțe
- 22.437 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.087 lei
- Datorii
- 26.644 lei
- Capitaluri
- 84.909 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 167.176 lei
- Venituri totale
- 167.189 lei
- Cheltuieli totale
- 145.803 lei
- Profit brut
- 21.386 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.780 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.734 lei
- Active circulante
- 74.265 lei
- Stocuri
- 7.198 lei
- Creanțe
- 28.631 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.436 lei
- Datorii
- 25.646 lei
- Capitaluri
- 61.353 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 145.959 lei
- Venituri totale
- 154.673 lei
- Cheltuieli totale
- 147.432 lei
- Profit brut
- 7.241 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.709 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.623 lei
- Active circulante
- 49.938 lei
- Stocuri
- 5.441 lei
- Creanțe
- 16.996 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.501 lei
- Datorii
- 27.556 lei
- Capitaluri
- 42.055 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 137.395 lei
- Venituri totale
- 139.255 lei
- Cheltuieli totale
- 151.695 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.440 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.815 lei
- Active imobilizate
- 42.037 lei
- Active circulante
- 49.524 lei
- Stocuri
- 5.344 lei
- Creanțe
- 15.761 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.419 lei
- Datorii
- 54.938 lei
- Capitaluri
- 36.346 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 122.633 lei
- Venituri totale
- 130.949 lei
- Cheltuieli totale
- 127.899 lei
- Profit brut
- 3.050 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.763 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 32.243 lei
- Active circulante
- 33.044 lei
- Stocuri
- 11.097 lei
- Creanțe
- 18.846 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.101 lei
- Datorii
- 14.515 lei
- Capitaluri
- 50.161 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.205 lei
- Venituri totale
- 117.176 lei
- Cheltuieli totale
- 106.193 lei
- Profit brut
- 10.983 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.830 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 42.937 lei
- Active circulante
- 47.584 lei
- Stocuri
- 8.747 lei
- Creanțe
- 11.764 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.073 lei
- Datorii
- 36.837 lei
- Capitaluri
- 48.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.098 lei
- Venituri totale
- 117.295 lei
- Cheltuieli totale
- 96.985 lei
- Profit brut
- 20.310 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.791 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 51.610 lei
- Active circulante
- 43.474 lei
- Stocuri
- 7.596 lei
- Creanțe
- 30.528 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.350 lei
- Datorii
- 11.248 lei
- Capitaluri
- 83.836 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 130.829 lei
- Venituri totale
- 131.135 lei
- Cheltuieli totale
- 93.150 lei
- Profit brut
- 37.985 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.051 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 703 lei
- Active circulante
- 74.779 lei
- Stocuri
- 11.784 lei
- Creanțe
- 21.999 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.996 lei
- Datorii
- 8.436 lei
- Capitaluri
- 67.046 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 125.490 lei
- Venituri totale
- 125.682 lei
- Cheltuieli totale
- 79.491 lei
- Profit brut
- 46.191 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.550 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 231 lei
- Active circulante
- 44.951 lei
- Stocuri
- 10.174 lei
- Creanțe
- 16.985 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.792 lei
- Datorii
- 12.187 lei
- Capitaluri
- 32.995 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 56.631 lei
- Venituri totale
- 56.803 lei
- Cheltuieli totale
- 59.597 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.794 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.794 lei
- Active imobilizate
- 3.142 lei
- Active circulante
- 18.909 lei
- Stocuri
- 8.178 lei
- Creanțe
- 7.051 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.680 lei
- Datorii
- 31.607 lei
- Capitaluri
- -9.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 41.577 lei
- Venituri totale
- 41.660 lei
- Cheltuieli totale
- 63.962 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.302 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.302 lei
- Active imobilizate
- 8.978 lei
- Active circulante
- 20.985 lei
- Stocuri
- 11.581 lei
- Creanțe
- 8.595 lei
- Casa și conturi la bănci
- 809 lei
- Datorii
- 35.717 lei
- Capitaluri
- -5.754 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 70.793 lei
- Venituri totale
- 71.314 lei
- Cheltuieli totale
- 66.564 lei
- Profit brut
- 4.750 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 1.525 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 8.978 lei
- Active circulante
- 36.996 lei
- Stocuri
- 13.245 lei
- Creanțe
- 11.080 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.671 lei
- Datorii
- 29.427 lei
- Capitaluri
- 16.547 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 54.500 lei
- Venituri totale
- 70.307 lei
- Cheltuieli totale
- 66.768 lei
- Profit brut
- 3.539 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 2.072 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 8.978 lei
- Active circulante
- 20.593 lei
- Stocuri
- 3.791 lei
- Creanțe
- 12.394 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.408 lei
- Datorii
- 14.548 lei
- Capitaluri
- 15.023 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 59.438 lei
- Venituri totale
- 63.371 lei
- Cheltuieli totale
- 54.220 lei
- Profit brut
- 9.151 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 8.708 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 12.671 lei
- Active circulante
- 33.443 lei
- Stocuri
- 7.616 lei
- Creanțe
- 11.492 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.335 lei
- Datorii
- 33.163 lei
- Capitaluri
- 12.951 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8692 · Transportul pacienților cu ambulanța (CAEN Rev.3)
- 8694 · Activități ale infirmierelor și moașelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (7)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
- Înregistrare în scopuri de TVA
2005
- Înmatriculare la registrul comerțului