HOME CONFORT SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Horpaz, Comuna Miroslava, înmatriculată la 11 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- HOME CONFORT SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 40967664
- Nr. înmatriculare
- J22/1543/2019
- EUID
- ROONRC.J22/1543/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- PINULUI, nr. 31A, parter, Construcția C1, camera 2, Sat Horpaz, Comuna Miroslava, Iași
- Localitate
- Sat Horpaz, Comuna Miroslava, Iași
- Cod poștal
- 707313
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TINCU-PAHONIA MIHAI ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 36 din 54 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4799, județul Iași, peste 35% dintre firmele clasei. Locul 19.462 din 25.162 în tot județul, și locul 17.650 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 65%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53.176 lei | -14.026 lei | 0 | 93.517 lei | 2.680 lei | 91.753 lei |
| 2024 | 151.102 lei | 5.654 lei | 0 | 134.866 lei | 2.498 lei | 132.446 lei |
| 2023 | 131.544 lei | -34.181 lei | 1 | 135.844 lei | 9.132 lei | 126.792 lei |
| 2022 | 296.950 lei | 55.884 lei | 0 | 163.838 lei | 3.843 lei | 160.972 lei |
| 2021 | 180.761 lei | 45.738 lei | — | 124.512 lei | 21.466 lei | 105.088 lei |
| 2020 | 169.153 lei | 53.009 lei | — | 65.503 lei | 6.212 lei | 59.350 lei |
| 2019 | 25.502 lei | 6.141 lei | 0 | 6.831 lei | 569 lei | 6.341 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.176 lei
- Venituri totale
- 53.176 lei
- Cheltuieli totale
- 67.202 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.026 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.026 lei
- Active imobilizate
- 6.104 lei
- Active circulante
- 87.413 lei
- Stocuri
- 52.984 lei
- Creanțe
- 1.820 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.609 lei
- Datorii
- 2.680 lei
- Capitaluri
- 91.753 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 151.102 lei
- Venituri totale
- 151.102 lei
- Cheltuieli totale
- 144.432 lei
- Profit brut
- 6.670 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.654 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.905 lei
- Active circulante
- 121.961 lei
- Stocuri
- 63.978 lei
- Creanțe
- 2.213 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.770 lei
- Datorii
- 2.498 lei
- Capitaluri
- 132.446 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 131.544 lei
- Venituri totale
- 131.544 lei
- Cheltuieli totale
- 164.607 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.063 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.181 lei
- Active imobilizate
- 18.629 lei
- Active circulante
- 117.215 lei
- Stocuri
- 109.387 lei
- Creanțe
- 735 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.093 lei
- Datorii
- 9.132 lei
- Capitaluri
- 126.792 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 296.950 lei
- Venituri totale
- 296.951 lei
- Cheltuieli totale
- 236.308 lei
- Profit brut
- 60.643 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.884 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.481 lei
- Active circulante
- 140.357 lei
- Stocuri
- 118.860 lei
- Creanțe
- 2.363 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.134 lei
- Datorii
- 3.843 lei
- Capitaluri
- 160.972 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 180.761 lei
- Venituri totale
- 180.763 lei
- Cheltuieli totale
- 130.254 lei
- Profit brut
- 50.509 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.738 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.640 lei
- Active circulante
- 101.872 lei
- Stocuri
- 69.828 lei
- Creanțe
- 5.266 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.778 lei
- Datorii
- 21.466 lei
- Capitaluri
- 105.088 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.153 lei
- Venituri totale
- 178.832 lei
- Cheltuieli totale
- 120.932 lei
- Profit brut
- 57.900 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.009 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.503 lei
- Stocuri
- 32.486 lei
- Creanțe
- 8.264 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.753 lei
- Datorii
- 6.212 lei
- Capitaluri
- 59.350 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.502 lei
- Venituri totale
- 25.502 lei
- Cheltuieli totale
- 18.595 lei
- Profit brut
- 6.907 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.141 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.831 lei
- Stocuri
- 1.721 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.110 lei
- Datorii
- 569 lei
- Capitaluri
- 6.341 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 1392 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) (CAEN Rev.2)
- 1396 · Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile (CAEN Rev.2)
- 1399 · Fabricarea altor articole textile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 1621 · Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn (CAEN Rev.2)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 1629 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)
- 2223 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2599 · Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4676 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9522 · Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină (CAEN Rev.2)
- 9524 · Repararea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.2)
- 9529 · Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului