Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

HOME AGENCY S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tunari, Comuna Tunari, înmatriculată la 16 mai 2019.

Identitate

Denumire legală
HOME AGENCY S.R.L.
CUI
41128776
Nr. înmatriculare
J23/2193/2019
EUID
ROONRC.J23/2193/2019
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
16 mai 2019

Sediu social

Adresă
1 DECEMBRIE, nr. 165, VILA 4, Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
Localitate
Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
Cod poștal
77180

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 dec)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 16.05.2019
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • PAȘALĂU ALEXANDRU -GABRIEL — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
401 mii lei02019: 21 mii lei2020: 192 mii lei2023: 282 mii lei2024: 401 mii lei2025: 154 mii lei20192020202320242025
Rezultat net
273 mii lei02019: 4 mii lei2020: 50 mii lei2023: 181 mii lei2024: 273 mii lei2025: 10 mii lei20192020202320242025

Poziție în sector

Locul 40 din 48 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4621, județul Ilfov, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 25.531 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 61%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025154.450 lei9.560 lei1532.953 lei144.400 lei388.553 lei
2024400.557 lei273.349 lei1391.780 lei12.786 lei378.994 lei
2023282.116 lei180.758 lei1201.631 lei17.277 lei184.354 lei
2020192.482 lei49.953 lei56.967 lei3.032 lei54.185 lei
201921.490 lei4.032 lei4.754 lei522 lei4.232 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
154.450 lei
Venituri totale
154.450 lei
Cheltuieli totale
143.346 lei
Profit brut
11.104 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
9.560 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
476.278 lei
Active circulante
56.675 lei
Stocuri
96 lei
Creanțe
32.900 lei
Casa și conturi la bănci
23.679 lei
Datorii
144.400 lei
Capitaluri
388.553 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
400.557 lei
Venituri totale
400.557 lei
Cheltuieli totale
120.665 lei
Profit brut
279.892 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
273.349 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
298.779 lei
Active circulante
93.001 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
32.900 lei
Casa și conturi la bănci
60.101 lei
Datorii
12.786 lei
Capitaluri
378.994 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
282.116 lei
Venituri totale
282.116 lei
Cheltuieli totale
98.537 lei
Profit brut
183.579 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
180.758 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
0 lei
Active circulante
201.631 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
126.527 lei
Casa și conturi la bănci
75.104 lei
Datorii
17.277 lei
Capitaluri
184.354 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  5. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑