HOLISTIC RECOVERY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 8 decembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- HOLISTIC RECOVERY S.R.L.
- CUI
- 47286112
- Nr. înmatriculare
- J23/8339/2022
- EUID
- ROONRC.J23/8339/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 decembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- Drumul Potcoavei, nr. 55, VILA.II, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.12.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DAVID ADRIANA-ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 356 din 546 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, județul Ilfov, peste 35% dintre firmele clasei. Locul 30.315 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 79.347 lei | -10.347 lei | 1 | 18.679 lei | 20.077 lei | -9.548 lei |
| 2024 | 95.232 lei | 21.126 lei | 1 | 10.091 lei | 9.292 lei | 799 lei |
| 2023 | 35.150 lei | -19.395 lei | 1 | 14.018 lei | 34.345 lei | -20.327 lei |
| 2022 | — | -1.132 lei | 1 | 1.221 lei | 2.153 lei | -932 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.347 lei
- Venituri totale
- 79.452 lei
- Cheltuieli totale
- 89.005 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.553 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.347 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.679 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.461 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.218 lei
- Datorii
- 20.077 lei
- Capitaluri
- -9.548 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.232 lei
- Venituri totale
- 95.437 lei
- Cheltuieli totale
- 73.358 lei
- Profit brut
- 22.079 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.126 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.091 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 269 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.822 lei
- Datorii
- 9.292 lei
- Capitaluri
- 799 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.150 lei
- Venituri totale
- 35.150 lei
- Cheltuieli totale
- 54.193 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.043 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.395 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.018 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.149 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.869 lei
- Datorii
- 34.345 lei
- Capitaluri
- -20.327 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.132 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.132 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.132 lei
- Active imobilizate
- 500 lei
- Active circulante
- 721 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 721 lei
- Datorii
- 2.153 lei
- Capitaluri
- -932 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului