HOLDAND SZERKEZET CONSTRUCT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ditrău, Comuna Ditrău, înmatriculată la 23 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- HOLDAND SZERKEZET CONSTRUCT S.R.L.
- CUI
- 41803325
- Nr. înmatriculare
- J19/770/2019
- EUID
- ROONRC.J19/770/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- CARPAȚI, nr. 13, Sat Ditrău, Comuna Ditrău, Harghita
- Localitate
- Sat Ditrău, Comuna Ditrău, Harghita
- Cod poștal
- 537090
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 29 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.10.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GÁLL ANDRÁS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Harghita; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 318.914 lei | -504.867 lei | 17 | 54.416 lei | 559.083 lei | -504.667 lei |
| 2022 | 982.222 lei | 433.772 lei | 15 | 1.216.877 lei | 185.861 lei | 1.031.016 lei |
| 2021 | 864.198 lei | 354.217 lei | 16 | 772.694 lei | 175.450 lei | 597.244 lei |
| 2020 | 736.107 lei | 230.917 lei | 12 | 370.328 lei | 127.301 lei | 243.027 lei |
| 2019 | 40.920 lei | 11.910 lei | 6 | 33.480 lei | 21.370 lei | 12.110 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 318.914 lei
- Venituri totale
- 342.152 lei
- Cheltuieli totale
- 843.823 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 501.671 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 504.867 lei
- Active imobilizate
- 13.892 lei
- Active circulante
- 40.524 lei
- Stocuri
- 839 lei
- Creanțe
- 38.672 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.013 lei
- Datorii
- 559.083 lei
- Capitaluri
- -504.667 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 982.222 lei
- Venituri totale
- 1.011.800 lei
- Cheltuieli totale
- 568.206 lei
- Profit brut
- 443.594 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 433.772 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.892 lei
- Active circulante
- 1.213.985 lei
- Stocuri
- 14.626 lei
- Creanțe
- 37.357 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.162.002 lei
- Datorii
- 185.861 lei
- Capitaluri
- 1.031.016 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 864.198 lei
- Venituri totale
- 982.377 lei
- Cheltuieli totale
- 619.518 lei
- Profit brut
- 362.859 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 354.217 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.820 lei
- Active circulante
- 767.874 lei
- Stocuri
- 14.626 lei
- Creanțe
- 30.409 lei
- Casa și conturi la bănci
- 722.839 lei
- Datorii
- 175.450 lei
- Capitaluri
- 597.244 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 16
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 736.107 lei
- Venituri totale
- 753.097 lei
- Cheltuieli totale
- 514.819 lei
- Profit brut
- 238.278 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 230.917 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.820 lei
- Active circulante
- 365.508 lei
- Stocuri
- 4.561 lei
- Creanțe
- 26.321 lei
- Casa și conturi la bănci
- 334.626 lei
- Datorii
- 127.301 lei
- Capitaluri
- 243.027 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.920 lei
- Venituri totale
- 40.920 lei
- Cheltuieli totale
- 28.601 lei
- Profit brut
- 12.319 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.910 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.480 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 33.480 lei
- Datorii
- 21.370 lei
- Capitaluri
- 12.110 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului