HLC PROFESSIONAL CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Roma, Comuna Roma, înmatriculată la 18 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- HLC PROFESSIONAL CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 39886019
- Nr. înmatriculare
- J7/535/2018
- EUID
- ROONRC.J7/535/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- ROMA, nr. 42B, et. 2, ap. 3, Str. Brazilor, Sat Roma, Comuna Roma, Botoșani
- Localitate
- Sat Roma, Comuna Roma, Botoșani
- Cod poștal
- 717335
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HOLOC OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 60 din 95 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4100, județul Botoșani, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 2.827 din 5.640 în tot județul, și locul 2.328 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 236.352 lei | 171.776 lei | 1 | 178.035 lei | 6.182 lei | 172.016 lei |
| 2024 | 213.679 lei | 154.786 lei | 1 | 160.817 lei | 5.791 lei | 155.026 lei |
| 2023 | 180.590 lei | 123.421 lei | 1 | 130.902 lei | 7.240 lei | 123.662 lei |
| 2022 | 159.912 lei | 77.056 lei | 1 | 83.044 lei | 5.747 lei | 77.297 lei |
| 2021 | 155.914 lei | 105.127 lei | 1 | 118.002 lei | 12.634 lei | 105.368 lei |
| 2020 | 129.708 lei | 87.489 lei | 1 | 91.070 lei | 3.340 lei | 87.730 lei |
| 2019 | 124.060 lei | 93.071 lei | 1 | 98.715 lei | 5.404 lei | 93.311 lei |
| 2018 | 28.562 lei | 26.268 lei | — | 29.125 lei | 2.657 lei | 26.468 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 236.352 lei
- Venituri totale
- 236.352 lei
- Cheltuieli totale
- 62.276 lei
- Profit brut
- 174.076 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 171.776 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 178.035 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 99.239 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.796 lei
- Datorii
- 6.182 lei
- Capitaluri
- 172.016 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 213.679 lei
- Venituri totale
- 213.679 lei
- Cheltuieli totale
- 56.799 lei
- Profit brut
- 156.880 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 154.786 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 160.817 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 49.755 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111.062 lei
- Datorii
- 5.791 lei
- Capitaluri
- 155.026 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 180.590 lei
- Venituri totale
- 180.590 lei
- Cheltuieli totale
- 55.399 lei
- Profit brut
- 125.191 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 123.421 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 130.902 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 49.940 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.962 lei
- Datorii
- 7.240 lei
- Capitaluri
- 123.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 159.912 lei
- Venituri totale
- 159.912 lei
- Cheltuieli totale
- 81.290 lei
- Profit brut
- 78.622 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.056 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 83.044 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 59.624 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.420 lei
- Datorii
- 5.747 lei
- Capitaluri
- 77.297 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 155.914 lei
- Venituri totale
- 155.914 lei
- Cheltuieli totale
- 49.228 lei
- Profit brut
- 106.686 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 105.127 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 118.002 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 50.168 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.834 lei
- Datorii
- 12.634 lei
- Capitaluri
- 105.368 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 129.708 lei
- Venituri totale
- 129.708 lei
- Cheltuieli totale
- 41.013 lei
- Profit brut
- 88.695 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 87.489 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 91.070 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 91.070 lei
- Datorii
- 3.340 lei
- Capitaluri
- 87.730 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 124.060 lei
- Venituri totale
- 124.060 lei
- Cheltuieli totale
- 29.179 lei
- Profit brut
- 94.881 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 93.071 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 98.715 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 98.715 lei
- Datorii
- 5.404 lei
- Capitaluri
- 93.311 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.562 lei
- Venituri totale
- 28.562 lei
- Cheltuieli totale
- 1.437 lei
- Profit brut
- 27.125 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.268 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.125 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 29.125 lei
- Datorii
- 2.657 lei
- Capitaluri
- 26.468 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului