HINODE HYBRID CENTER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Feliceni, Comuna Feliceni, înmatriculată la 3 decembrie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- HINODE HYBRID CENTER S.R.L.
- CUI
- 33863512
- Nr. înmatriculare
- J2014000346194
- EUID
- ROONRC.J2014000346194
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 decembrie 2014
Sediu social
- Adresă
- nr. 145/B, Sat Feliceni, Comuna Feliceni, Harghita
- Localitate
- Sat Feliceni, Comuna Feliceni, Harghita
Contact
- Telefon
- 0744 595 092
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 22 ianuarie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 27 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 26.05.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GOTHÁRD LEHEL-ATTILA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Harghita.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -8 lei | — | 97.442 lei | 8 lei | 97.434 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 97.442 lei | 0 lei | 97.442 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 89.853 lei | 0 lei | 89.853 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 89.853 lei | 0 lei | 89.853 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 89.853 lei | 0 lei | 89.853 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 89.853 lei | 0 lei | 89.853 lei |
| 2016 | 144.141 lei | 86.128 lei | — | 92.071 lei | 2.217 lei | 89.854 lei |
| 2015 | 145.926 lei | 91.726 lei | — | 92.978 lei | 1.052 lei | 91.926 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 8 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 97.442 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 89.868 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.574 lei
- Datorii
- 8 lei
- Capitaluri
- 97.434 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 97.442 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 89.868 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.574 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 97.442 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 89.853 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 89.868 lei
- Casa și conturi la bănci
- -15 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 89.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 89.853 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 89.868 lei
- Casa și conturi la bănci
- -15 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 89.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 89.853 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 89.868 lei
- Casa și conturi la bănci
- -15 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 89.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 89.853 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 89.868 lei
- Casa și conturi la bănci
- -15 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 89.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 144.141 lei
- Venituri totale
- 144.307 lei
- Cheltuieli totale
- 53.852 lei
- Profit brut
- 90.455 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 86.128 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 92.071 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 92.086 lei
- Casa și conturi la bănci
- -15 lei
- Datorii
- 2.217 lei
- Capitaluri
- 89.854 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 145.926 lei
- Venituri totale
- 146.173 lei
- Cheltuieli totale
- 50.070 lei
- Profit brut
- 96.103 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 91.726 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 92.978 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 92.606 lei
- Casa și conturi la bănci
- 372 lei
- Datorii
- 1.052 lei
- Capitaluri
- 91.926 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Reactivată fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Înmatriculare la registrul comerțului