HIGH CLASS MARKETING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Bragadiru, înmatriculată la 20 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- HIGH CLASS MARKETING S.R.L.
- CUI
- 44617556
- Nr. înmatriculare
- J23/4445/2021
- EUID
- ROONRC.J23/4445/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- CELOFIBREI, nr. 29, ap. 4, PARTER, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Localitate
- Oraș Bragadiru, Ilfov
- Cod poștal
- 77025
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 27 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CICIOVAN RUXANDRA-RALUCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 65.973 lei | 34.347 lei | — | 39.806 lei | 3.408 lei | 36.398 lei |
| 2021 | 8.959 lei | 7.087 lei | — | 7.853 lei | 566 lei | 7.287 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.973 lei
- Venituri totale
- 65.973 lei
- Cheltuieli totale
- 29.680 lei
- Profit brut
- 36.293 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.347 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 39.806 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.286 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.520 lei
- Datorii
- 3.408 lei
- Capitaluri
- 36.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.959 lei
- Venituri totale
- 8.959 lei
- Cheltuieli totale
- 1.608 lei
- Profit brut
- 7.351 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.087 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.853 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.853 lei
- Datorii
- 566 lei
- Capitaluri
- 7.287 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului