HEXAGON FOTO STUDIO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Piatra, Oraș Piatra-Olt, înmatriculată la 14 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- HEXAGON FOTO STUDIO S.R.L.
- CUI
- 40416100
- Nr. înmatriculare
- J28/76/2019
- EUID
- ROONRC.J28/76/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- TRAIAN, nr. 128, Sat Piatra, Oraș Piatra-Olt, Olt
- Localitate
- Sat Piatra, Oraș Piatra-Olt, Olt
- Cod poștal
- 235505
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BLAGA IONUŢ-ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 29 din 35 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7420, județul Olt, peste 20% dintre firmele clasei. Locul 7.686 din 8.210 în tot județul, și locul 5.932 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 87%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.320 lei | 2.978 lei | 0 | 6.677 lei | 10.627 lei | -3.950 lei |
| 2024 | 40.030 lei | 11.949 lei | 0 | 11.478 lei | 18.405 lei | -6.927 lei |
| 2023 | 62.752 lei | 31.029 lei | 0 | 18.495 lei | 37.371 lei | -18.876 lei |
| 2022 | 36.285 lei | 5.307 lei | 0 | 9.228 lei | 59.133 lei | -49.905 lei |
| 2021 | 35.174 lei | -10.856 lei | 0 | 9.721 lei | 64.933 lei | -55.212 lei |
| 2020 | 33.485 lei | -10.780 lei | 0 | 16.076 lei | 60.432 lei | -44.356 lei |
| 2019 | 27.455 lei | -33.776 lei | 0 | 16.949 lei | 50.525 lei | -33.576 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.320 lei
- Venituri totale
- 17.414 lei
- Cheltuieli totale
- 13.869 lei
- Profit brut
- 3.545 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.978 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.908 lei
- Active circulante
- 769 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 519 lei
- Datorii
- 10.627 lei
- Capitaluri
- -3.950 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.030 lei
- Venituri totale
- 40.030 lei
- Cheltuieli totale
- 24.892 lei
- Profit brut
- 15.138 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.949 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.433 lei
- Active circulante
- 1.045 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 795 lei
- Datorii
- 18.405 lei
- Capitaluri
- -6.927 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.752 lei
- Venituri totale
- 62.752 lei
- Cheltuieli totale
- 25.771 lei
- Profit brut
- 36.981 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.029 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.957 lei
- Active circulante
- 3.538 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 550 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.988 lei
- Datorii
- 37.371 lei
- Capitaluri
- -18.876 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului